Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hós kutyámnak még nincs chipje?

4 hós kutyámnak még nincs chipje?

Figyelt kérdés
Mivel a tk még nem érkezett meg, és egyszerre kell intézni, emiatt csak nem büntetnek meg?
2013. jan. 31. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megbüntetnének.

Még nagyon gyerekcipőben jár a dolog, van ahová még most sem érkezett elég chip, illetve sok ember még nem szedte rá össze a pénzt, és most is rakják be folyamatosan a chipeket. Sőt egyes állatorvosok elfelejtették őket regisztrálni, így még abban is vannak hiányosságok.

A múltkor is benne volt a híradóban, hogy bár már jelenthetné az állatorvos a rendőrségnek, most még nagyon elnézőek és inkább segítenek.

A te kutyád ráadásul még kölyök, szerintem nem kell tartanod a büntetéstől.

2013. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami papírt kellett kapjál a tenyésztőtől, hogy a kutya törzskönyves, az adataival . Ezzel még kiállítani is lehetne menni, amíg nem jön meg a törzskönyv.
2013. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz elvileg a jegyző hatásköre az ellenőrzés,én voltam megkérdezni mikor kezdik ellenőrizni meg hogyan.Azt mondták még leolvasójuk sincs.Ez januárt 5-én volt.Fogalmuk sem volt az egész ellenőrzési rendszerről.

Egyszóval felkészületlenek mint általában mindennel amit ilyen ripsz-ropsz eldöntenek odafent.

2013. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tényleg? Csak tudnám akkor, hogy az egyik vénasszony a házunkból akkor honnan szedte, hogy már ellenőriznek az utcán! Ha ha ha...

Viszont állítólag a jövő héten már megvan a törzskönyvünk.

2013. jan. 31. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
És egyébként a kiállítással mi olyan sokmindent lehet elérni, ha az ember amúgy hobbi célra vesz kutyát? Most ezt komolyan kérdezem. Mert hobbi célra választottam-ezért sem adott olyan papírt, ami a tk előhírnöke. Viszont lehet, hogy meggondolom magam, mert sokan mondták már rá, hogy szép arányos és szép a feje is. Lehet, h megérné megmutatnom majd...
2013. jan. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!