Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet tudni, mik...

Honnan lehet tudni, mik utalnak arra hogy egy 2-hónapos amerikai pitbull terrier kiskutya fajtatiszta-e?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni?
2013. jan. 31. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
nézd, ha nem tudsz semmit a fajtáról akkor légyszíves ne szólj már semmit! másképp ezt sajnos nem tudom megmagyarázni de a pitnek szó szerint az összes fajtától különböző farka van! hosszú és tényleg egy patkányt juttat az ember eszébe. a vége iszonyú pici az elejéhez képest. ez azért nem jellemző minden fajtánál, sőt a legtöbbjének nem is vékonyodik el még csak hasonlóan sem ugy a farka mint egy pitnek!!!! ha lenne ilyen kutyád, vagy ha valaha láttál is volna ilyet akkor nagyon is megértetted volna ezt a példát!
2013. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudnák róla felrakni képet...csak nemtudom hogy kell..meg milyen képet?? Amin oldalról vagy elölről látszódik?
2013. jan. 31. 16:01
 13/16 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve hogy elsüllyednék szégyenemben ha ilyet ki mernék jelenteni hogy a pit és a staffi között nincsen különbség csak annyi hogy az egyik munkavonalú a másik meg nem!!!!
2013. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egy profil kép, mondjuk amikor ül és lehetőleg ne felülnézetből. a másik pedig úgy hogy álló helyzetben van és oldalról fotózva, tehát oldalnézet.
2013. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ADBA és az UKC előírásokat nézd meg. (ne félj, itt olyan sok a hülye kis 'törzskönyv blablablaaa' gazdi.
2013. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15:58, neked meg mégis mi bajod van??? Hallod, vagy olvasod magad? Nem tudok semmit a fajtáról. Képzeld, ezt én is tudom, éppen ezért kérdezem. Mert te meg tudsz-hozzám képest legalábbis, és én kérdeztem valamit. Akkor ha tudod, miért nem lehet normálisan válaszolni? Vagy a tudásodat nem akarod átadni másoknak? Ebből az derül ki, hogy az első magyarázatod valóban nem volt elég jó, mert így a farkával kapcsolatban csak másodszor sikerült normálisan elmagyaráznod, köszönöm szépen, így már világos. De egyébként csak, hogy tudd, vannak olyan pit és stafi tulajdonosok, akik szerint igenis csak ez a különbség a két fajta között, hogy az egyik munkavonal, a másik pedig kiállítási. Emiatt van nyilván a külsőségekben is különbség, hogy ilyen farok meg olyan fej, nyilván, mert a munkavonal más, mint a kiállítási! Pl képzeld el, hogy a németjuhász és a kanadai juhászkutya is két külön fajta! De megsúgom, hogy egy és ugyanaz -volt! Ha nem hiszed, olvass utána!
2013. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!