Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap nyafog a kiskutya...

Egész nap nyafog a kiskutya kint, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

8 hetes kiskutya, elég hideg van kint. be szoktuk engedni, akkor minden oké, játszik de legtöbbször láb alatt van. ki is megyek hozzá játszani, akkor is oké minden, de ha egyedül hagyom akkor nyafog hangosan. lefárasztottam, evett és elaludt, de hát nem tudok vele folyton játszani.

első éjjelén nagyon hideg volt, nyüszitett éjjel, beengedtem és ágyamnál aludt. tegnap ugyan ugy nyüszített, de szerencsére vissza aludtam és igy nem hallottam. főleg éjjelre nem akarom hogy bent legyen

elég hideg van, ugyhogy sajnálom őt, de nem akarom tulásogosan beszoktatni. vagy ha jobb idő lesz majd ki lehet még szoktatni őt?



2013. jan. 28. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
8 hetesen kiraktad? Az ég áljon meg, mi a francnak neked kutya?????
2013. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Most engedd be mert simán megfagyhat ilyen időben! Később ráérsz kiszoktatni majd szerencsétlent!
2013. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy?! Kiraksz egy kisbaba kutyát a tél közepén a hóba, hidegbe és csodálkozol hogy sír szerencsétlen? Úristen...
2013. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegény állatka.

Hiszen ő még egy csecsemő! Nem hagyhatod sok időre felügyelet nélkül, hiszen akkor azt csinál amit akar, és csak a rossz viselkedés rögzül neki! Ilyen hidegben meg még meg is fagy....

Ha minden áron kint akarod tartani, akkor szoktasd ki tavasszal, most hagy legyen bent veled.

Milyen fajta amúgy?

2013. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

mennyire egy szánalmas valami vagy te.... 8hetes és kint van az udvaron ?!


kölyök kutya... 2órát fent ekkor játszik 2 órát alszik 2 órát fent van két órát alszik...


MINEK NEKED KUTYA??? számomra az állatkínzás határát feszegeted...

2013. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ma éjjel menj ki és feküdj a kiskutya mellé. Ha fél óra múlva te is nem fogsz üvöltve nyüszíteni és meleg szobát akarni, akkor OK. Ha igen, vidd már be azt a kutyababát, te agyalágyult. (bocs, de elfogyott a tűrömolajom)
2013. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tuti nem vagy normális. Istenem, miért tarthatnak az ilyen retardáltak kutyát?...
2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg miért nem akarod beszoktatni? Minek kutya neked?

Egy kutya szerintem család tag akinek kint és bent van a helye... vagy csak a keret akarod díszíteni vele? Simán kinézem belőled, hogy a kutyád egy 5méteres láncon fogja leélni az életét úgy hogy nem fog más kutyát látni soha, nem fog szocializálódni, nem fog boldog életet élni.... ha van szíved egy 8 hetes kutyát a tél közepén az udvaron taratni akkor ne haragudj de többet nem nézek ki belőled...

2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
imádom a kutyákat, nem megkötve van, és nem dísznek. ahonnan elhoztam ott is kint volt másik 2 testvérével együtt. nem a hóban van, van meleg helye neki (persze tudom nem olyan mint a fűtött lakás). többet van bent mint kint napközben, de sajnos dolgoznunk is kell, akkor pedig reggel 5kor megyünk és este 7kor jövünk. nem hagyhatom bent akkor őt.
2013. jan. 28. 16:55
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Azt már félve említem meg, hogy ha elhozunk egy kiskutyát, akkor két hétig illik otthonmaradni vele, ha pedig ezt nem tudjuk biztosítani, nem hozzuk el.
2013. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!