Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 30 000ft-ból kijönnek egy...

30 000ft-ból kijönnek egy kiskutya oltásai?

Figyelt kérdés
Kb. mennyibe kerülnek a kölyökkori oltások? (2hónapos keverék)
2013. jan. 29. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Még egy dinoszauruszé is kijön belőle!
2013. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
30ból majdnem biztos hogy kijön.
2013. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
6%
nem kel beoltatni öket vegyél valami értelmeset abból a pénzből
2013. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a harmadiknak ne higgyél, a legértelmesebb dolog, amit a kutyáddal ennyi idősen tehetsz, hogy beoltatod őt. Az, hogy vannak is felelőtlen emberek is, nem jelenti, hogy az a jó...sőt.

Amúgy, a kérdésre válaszolva, mi nekünk vidéken 18-20 ezerből az összes oltása, a chipje, féregtelenítése, meg a bolhaírtása is megvolt.

persze orvosa válogatja, nem tudom, hogy Pesten laksz-e, de ha igen, akkor gondolom, hogy ott drágább:S Ha, valahol drágának érzed, akkor szerintem nyugodtan keress másik orvost, vagy esetleg állatkórházat, mert nem mindenhol egyformák az árak, lehet, hogy te is ki tudsz fogni egy ilyet, mint amilyet én.

Sok sikert a kis kutyához;)

2013. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan ki fognak jönni. Plusz a chip, féregtelenítés is. HA szükséges akkor bolha irtás is. Ezt 30ezer forint elég valószínű hogy fedezni fogja.
2013. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

"Vidéken" lakunk, a chipre pedig nem kell költenünk. Akkor széljel nézek az itteni állatorvosoknál.

Harmadik: Mindenféleképpen be AKAROM oltatni a kutyust.

2013. jan. 29. 13:51
 7/7 anonim válasza:
az én kutyám soha nem volt beoltva és köszöni jol van.
2013. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!