Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemyénetek erről a...

Mi a vélemyénetek erről a yorkshire tenyésztőről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 31. 17:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát ezek a kutyák baromi rondák még az én vizslám is jobban hasonlít egy yorkira. Ez egy szaporító nyilván a kutyák törzskönyve is hamis vagy nincs is
2013. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok még ilyet ajánlani mit amit linkeltél tenyésztőt?(ő 80-ért adja utánna néztem, max ennyi költök)
2013. jan. 31. 17:37
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ugyan ezek is gportalosok, de szembetűnő a különbség a kutyák között.


Amúgy ha 80 ezred már van rá az nagyon jó, abból szerintem már simán tudnál venni egy törzskönyves hobbi kiskutyát. Mindenképp törzskönyvel vedd egy, egy igazi tenyésztő nem is adja másként a kicsit. De ha picit drágább lenne mondjuk egy 10-essel akkor mindenképp spórolj még egy kicsit és nagyon szuper kutyát vehetsz :) Szaporítónak pedig nem szabad ennyi pénzt kiadni, még 1 forintot sem.

2013. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok honlapról ítélkezni, No comment!

Egyikőtöknek sincs semmi köze a yorkikhoz szóval ne ítélkezzetek! A fent említett kennel bejegyzett FCI kennel!

nagyon sok yorkisnak ha végignézitek G-portalos oldala van, sőt nem csak a yorkisoknak!

2013. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

fel lehet jelenteni az ilyet valahol? én már egész felhúztam magamat ezen az emberen! jó sokan támogatták már a 80 pénzzel, nem mondom!


[link]

2013. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

14: nem a honlappal van itt a baj, hanem a tartalommal...


És egyébként kb 5 perce néztem meg az FCI honlapján és nem volt sehol sem ilyen kennel. De ha te látod akkor print scrn-eld már be hogy én is láthassam :)

2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ez csak egy pár ahogy megnyitogattam...

[link]

[link]

[link]

www.oflittlebunnyfufu.gportal.hu

[link]

2013. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ma 17:47 FANTASTICDREAM. így szerepel
2013. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 17:43


tudod nem a g portálon van a hangsúly hanem sok minden máson. ez a szaporító össze vissza tenyészti a kutyát! és már ne is haragudj de ha valaki nem képes eredményeket felmutatni a szülőkről, akinek nincsen feltüntetve törzskönyv a szülők (és a kölykök) eredetéről az nem más mint egy szaporító! arra inkább már ki sem térek hogy egy jó kennel nem cicomázza agyon a lapját mert nem azon van a lényeg hogy hogyan csillog vagy forog a kép!!!

2013. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!