Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ilyet játszok a kutyával...

Ha ilyet játszok a kutyával az bunkóság?

Figyelt kérdés
Van az a lézeres piros pötty vagy nem tudom hogy hívják, amit üldözni szoktak a macskák. Egyik nap épp a kezembe akadt egy ilyen, megnéztem mennyire van még az elemekbe energia, épp ott volt a kutyám és üldözni kezdte. Aztán az udvaron még egy csomót játszottam vele, és azóta minden nap nagyon várja, viszont nem tudom, hogy ez jó játék-e egy kutyának, így nem merek vele ilyet játszani. Mivel nem tudja megfogni, ez nem kics....és lenne vele?
2013. febr. 1. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát kutyánál nem olyan vicces :D Hallottam már olyanról hogy emiatt vadásznak az árnyékokra.. Persze nem mindegyik kezdi el de nem jó kísérteni a sorsot :)
2013. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
volt egy videó, amin a macska üldözött egy ilyet a falon, és beesett a kanapé mögé :)
2013. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg sem kutyával, sem macskával nem szabad csak és kizárólag ilyet játszani, mert ugye nem tudja elkapni, nincs sikerélménye. Én ezt hallottam, nem is olyan régen!
2013. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, a játék akkor jó élmény a kutyának, ha a végére "sikerélménye" lesz, labdázásnál / botnál is ezért jó, ha a végén úgy kaphatja el a kutya hogy nem kérjük vissza, mert akkor azt megszerezte magának:) Elég kiábrándító lehet az élete végéig egy anyagtalan piros pöttyöt üldöznie, amit ugyan lát, de a lábával-szájával-orrával sose érzett.

De néha attól még szabad, nem ettől fog megbolondulni, csak utána dobáld neki vagy fél óráig a labdát is:)))

2013. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy pitbullos ismerősöm, az Ő kutyája szokott lézer után szaladgálni és marhára élvezi!
2013. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!