Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Nem kellett volna...

S. O. S! Nem kellett volna már elmúlnia?

Figyelt kérdés

9 körül a doki bódította a kutyám, mert tisztította a sebét, és a végé adott neki injekciót, amitől magához tért. mondta, hogy kb 1 perc, míg hat, és úgy kell hazamennünk, ahogy jöttünk, mármint, hogy a kutya teljesen képben legyen.

haza is tudtunk jönni, bár a kutya kába volt végig, de jött, most meg itthon még mindig kába, alig áll a lábán. Ez normális reakció? kérlek gyorsan válaszoljatok, mert nem tudom, hogy ez jó-e így , vagy hívjam e a dokit megint, hogy valami nincs rendben.


2013. febr. 2. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódni.

Az én kutyámmal akkor volt ilyen mikor császározták.

Miután beadta neki az inekciót vittük haza a kiskutyákkal, elég sokáig ki volt ütve.De csak időt kell neki adni és felkel majd :) ne aggódj

2013. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is altatták már a kutyát délelőtt és egész nap kába volt. Csak aludt. Nem is evett.
2013. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

járkál, meg elvan, csak olyan kába. össze vissza áll a lába, meg inkább fekszik, mint áll.

a doki azt mondta, hogy a szuri után kb azonnal úgy kell kinéznie, mint előtte, szóval kábának se nagyon kéne lennie.

Lehet, hogy kevés ellenanyagot adott neki? és kb mennyi idő, míg elmúlik szerinted?

2013. febr. 2. 10:09
 4/9 A kérdező kommentje:
nem altatta a doki, csak bebódította. szóval végig ébren volt.
2013. febr. 2. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Természetes hogy olyankor még össze vissza járkál vagy billeg.

Nekünk is ilyen volt, szegénykém mindig eldőlt.Ezért ott voltam vele míg fel nem épült teljesen.

A nap végére lett normális :)

2013. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mi boxink most van a dokinál, röntgenen. Őt is bóditották, félóra múlva megyünk érte, görcsbe van a gyomrom:-(

Remélem minden rendben lesz, bocs az offért.

2013. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minket is bódítottak egyszer egy napsütéses délelőttön (beszakadt farkaskarom), de valami nagyon jó cuccot kaptunk, mert már a rendelőből kilépve úgy pörgött a kisasszony, s minden mozgó dolgot megugatott (ami egyébként nem szokása...), s úgy ment, mint egy gőzmozdony. Otthon pedig már normál üzemmódban volt.

De szerintem a mi esetünk inkább volt furcsa, mint normális. :) Szerintem sem kell aggódnod. De ha az megnyugtat, hívd fel az állatorvost nyugodtan.

2013. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Különböző kutyák különbözően reagálhatnak ezekre. Az enyém azonnal ugyanúgy volt - nem volt kába utána.
2013. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi két hete pénteken délelőtt voltunk dokinál és mivel extra nyugodt kutya, így csak Lidocainnal fújta be meg egy szurit kapott (mint fogászaton) az ínyét egy apró műtéthez (tényleg csak egyetlen pici vágás volt egy kis ollóval). Utána tök jól volt, egész délután eszegetett, estére viszont látszott rajta, hogy "valami nem stimmel" szombat délelőtt hányt egy iszonyat nagyot (aminek szerintem Lidocain szaga volt) és azóta szuperül van.... Szerintem még ne aggódj.
2013. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!