Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok eladó labrador kölyköket?

Tudtok eladó labrador kölyköket?

Figyelt kérdés
Nyárra kéne, egy fekete szuka. Lehetőleg tenyésztőktől és ne Sajópálfaláról mert akkor a testvére lenne a másiknak én meg pároztatni akarom őket.

2013. febr. 3. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Sajópálfalva az emberek 99%-a azt se tudja hol van a maradék 1 pedig azért mert vagy ott vagy a környékén lakik:)
2013. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Biztosan örülni fognak a fajtamentők egy jövőbeni újabb vidéki szaporítónak...

Elárulom,hogy nem éri meg labradort(sem)szaporítani.A menhelyek és gyepik teli vannak velük,a fajtamentők nem győzik menteni őket altatás elől.

Legalább van némi fogalmad a fajtára jellemző örökletes betegségekről?

Úgy járhatsz,mint az ismerősöm:lehozott egy almot.Egyetlen kölyköt tudott belőle eladni,még 20-30 ezerért se kellettek senkinek.Többit elajándékozta.

Az eladott kölyökről később kiderült,hogy öröklött vesebeteg.Persze szaporítónk mosta kezeit,nem vállalt felelősséget.Erre jó alaposan elverték a vevői.Teljesen megérdemelte.

2013. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a "sok" segítséget :(
2013. febr. 6. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megvan a kiskutya!!!
2013. aug. 6. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
teszel róla fel képet ???
2013. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom. Már meg is van. Szegény kutyák. Szegény leendő kiskutyák :/
2013. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hemzsegnek a menhelyek a labradoroktól miért kell még neked is oda juttatni egy csomót? Rádásul senkinek sem tudod majd eladni, de talán még ingyen sem viszik el. Én helyedben úgy szégyelném magam, hogy az utcára sem mennék ki. Majd, ha le gyártasz egy alomot akkor itt fogsz sírni, hogy mindenféle komplikáció lépett fel ellés közben
2013. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért a szaporításon akar mindenki meggazdagodni...gondolkozzatok már egy kicsit...annyi kóbor kutya van már így is, minek tetézni??? Persze, szerinted a tied se kerül rossz helyre...de, jobb esetben (?) menhelyre és nem utcára...
2013. aug. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!