Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta amelyik...

Melyik az a kutyafajta amelyik közepes testű, jó házőrző, de családbarát, és dús bundája van, és nem olyan drága?

Figyelt kérdés
Pulin kívül.
2013. febr. 3. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A boxer közepes testű,jó házörző,családbarát,ugyan rövidszőrű.
2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Boxer közepes testű... khmm... ja, ha véletlen egy kistermetű szukát választ. Az enyém 4hósan már 48 cm és az apja 40 kiló. És a boxernek mikor van bundája???
2013. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

túl kevés infót adtál meg. mennyi időt szánnál a kutyára? Lehet nagy mozgásigényű? dús bunda nagyon fontos? aktív legyen vagy nyugodt?


de igaza van előttem szólóknak. kizárják egymást. a legtöbb közepes testű kutyának nincs dús bundája.


ha ház őrzőt akarsz szerelj fel riasztót!


ha a közepes testméretet és a "nemolyan" drágát kiveszed, Újfundlandi! puha mint egy plüssmaci, imádja a gyerekeket, szelíd és barátságos, családbarát.


labrador is jó ötlet. a labi-golden keverékek gyönyörűek, nagy mozgásigényűek, bundájuk aranyos kunkori, közepes testméretűek és családbarátok. a jó házőrzőt nem tudom.


ha már muszáj neked kutya, akkor menhelyen nézz körül! vannak gyönyörű keverékek, akiket kidobtak a gazdáik. nem értem egyeseknek miért kell fajtiszta kutya, és itt írják a lehetőségeket, hogy jó házőrző, ne legyen sok bundája, kopasz legyen, stb. stb.


én két kutyát hoztam a menhelyről: egy puli keveréket, nagyon nyugodt, és egy labi-golden keveréket. nem nagy mozgásigényűek, és kidobták őket mert sokallták értük a pénzt. keveset esznek és nyugodtak. nem fajtiszták! nem értem minek egyeseknek díjnyertes kutya.


vegyél egy asztalt, tegyél rá szőrmés terítőt ennyi erővel. családbarát asztalka, meg se szólal, és totál nem drága!!


imádom az ilyen kérdéseket -.-" fajtiszta kutya muszáj?? vagy talán a menhelyi korcsok nem elég megfelelőek??

2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!