Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb a labradornak?

Melyik jobb a labradornak?

Figyelt kérdés

8 méteres hosszú pórázon tartom, és mindenfele el tud menni 8 métert. vagy pedig kutya kenel 5x5 méteres?

azért mert ha elég a 8 méteres lánc akk mostanában lehet kutyám, ha pedig a kenel jobb minden szempontból a kutyának akk arra még gyűjtenem kell.


2013. febr. 3. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, főleg egy labradornak nem. Én a láncot nem szeretem, azért mert betekeredhet, megránthatja a nyakát, meg stb. a kennel valamennyivel biztonságosabb, de ha kennelt építesz akkor ne 5x5 méretűt, hanem valamivel nagyobbat. Én a kennelt mondom, ha minden kötél szakad. De viszont majd naponta ki kell engedni, sétáltatni kell.
2013. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A kennel jobb.

De miért kell mindenképp bezárni, vagy korlátozni a mozgását..?

2013. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kennel az jobb de a nyári meleg ellen valami hűs megoldás az nem árt , nekem 1.5x3m pincében tölti a nyarat a kutyám
2013. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért kell korlátozni a mozgását mert kiugrik a kerítésen és nincs az egy9k szomszéd és az én házam között kerítés.
2013. febr. 3. 21:16
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan képes lennél megkötve tartani egy kiskutyát? Jézusom, inkább felejtsd el addig a kutyatartást, amíg nem tudsz normális körülményeket biztosítani a kutyának. A legjobb megoldás az lenne, ha megcsinálnátok a kerítést, de legalább egy kennel legyen, lánc semmiképp.
2013. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Akkor talán előbb kerítés legyen és ne kutyád. Minek akarsz egyáltalán kutyát??

Egyébiránt a törvény is előírja, h aki kutyát tart annak biztosítania kell a kutya biztonságos tartásához a megfelelő feltételeket. Ebbe beletartozik, h a kutya nem mehet ki csak úgy a portáról, nem megy át a szomszédba stb.

Egyébként mindenképp kennel, mint lánc - ez nem kérdés. Önzőségből meg ne akarj kutyát!

2013. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Akkor kell kutyát vállalni, ha a körülményeid lehetővé teszik. Ha nincs kerítésed, akkor már eleve rossz. Előbb kerítés kell csinálni és csak utána kutyát haza vinni. A kerítésen pedig nem ugrik ki, hanem szépen minden nap elviszed sétálni, más kutyákkal találkozni és játszani, tanítassz neki engedelmes és ügyességi feladatokat, apportozol vele és máris nem lesz kedve a szökéshez.
2013. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hovarju ***** válasza:
63%
Ebben az esetben az lesz neki a legjobb, ha nem kerül hozzád.
2013. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
elég buták vagytok.
2013. febr. 4. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:

vajon miért is??

mert nem támogatjuk h egy kutya láncon legyen?

2013. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!