Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör vagy Cerberos? Ebben az...

Tükör vagy Cerberos? Ebben az esetben melyik kutyasuli lenne jobb nekünk?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott, bulldog keverék nagytestű, felnőtt kutyám van. Nagyon domináns, makacs, agresszív minden kutyával, nemtől és mérettől függetlenül. Már volt komolyabb verekedése is, természetesen győztesként került ki, a másik kutyát nagyon helyben hagyta.


Melyik sulit válasszam?



2013. jan. 27. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Cerbi.
2013. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Én csakis a Cerberost ajánlom, egy olyan kutya esetben amit leírtál meg aztán főleg.

Nem akarom hosszasan ecsetelni a Cerberos előnyeit (megtettem már régebben elég sokszor), de higgy nekem bátran. :)

2013. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindkettő jó, és mindkettő csinál terápiás foglalkozást. Én tükörsulis vagyok, és azért is ajánlom, mert pl. a rákoscsabai tüköriskola mellett ott a bulldog fajtamentés is, szoval együtt dolgoznak valamilyen szinten, és elég ügyesek...hívd fel őket és mondd el, mi a helyzet a kutyával!
2013. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el mindkettőbe egy megbeszélésre, s amelyik szimpatikusabb, amelyikről úgy érzed, közelebb áll hozzád, azt válaszd.

Én a tükör sulinak a terápiás csoportjával most ismerkedem félénk kutyámmal, nekem tetszik, de nem tudok a Cerberosról nyilatkozni, ezért nem mondom, hogy a tükörbe menj, mivel azért létezik több fajta szemlélet és módszer egy probléma megoldására, hogy kiválaszthasd a számodra jobbat.

2013. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Giniros, mennyibe kerül ott egy terápiás foglalkozás?
2013. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, a pénz sem az utolsó szempont sajnos. Ez engem is érdekelne, hogy mennyi lehet. A Tükör 49.000 a Cerbi 40.000-10% mert örökbefogadott. Sajnos fontos a pénz is.
2013. jan. 27. 21:31
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Menj el mindkettőbe kutya nélkül, nézz meg egy-egy foglalkozást, és amelyik közelebb áll hozzád, azt válaszd. Nekem a Cerberossal nincs tapasztalatom, a tükörsuliról viszont van, és csak jó (most már segítőként is járok oda). Vannak igen cifra esetek, amit sikerülni szokott megoldani. A tükörsulik közül a rákoscsabai olcsóbb, mint a többi, így ha szimpinek találod őket, csak drágának, akkor esetleg válaszd őket. Sok sikert!
2013. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de miért olcsóbb? Nem értem.

Igazából a Cerbi azt lenne jobb nekünk, mert van Vácon is. De ez nem fontos annyira, csak azért az sem mindegy, hogy mennyit kell utazni, ugye benzinköltség...

2013. jan. 27. 21:51
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Tükörsuli is van Vácon, Kutyaduma Központ a neve. A rákoscsabai pedig azért olcsóbb, mert pl. tudtommal nincs agility, kisebb a felszereltség, meg nem ott jött létre a tükörmódszer. Itt egy link a tükörmódszerről, esetleg ez alapján kicsit közelebbi betekintést kaphatsz: tukormodszer.hu
2013. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

tükörsuli. de menj el, nézd meg, vagy kérdezősködj (nem itt!). a két fél sosem fog egyetérteni, neked kell eldöntened, hogy melyiket szeretnéd.

nagyon rosszul egyikkel sem járhatsz.

2013. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!