Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a fenéért lett ilyen...

Mi a fenéért lett ilyen felkapott fajta a Yorksire Terrier?

Figyelt kérdés

Boldog, boldogtalan ilyet vesz már, ráadásul legtöbben olcsó, szaporított kutyát. Attól meg külön frászt kapok, mikor dicsekednek vele, hogy nekik "Mini Yorki"-juk van. A hajam kitudnám tépni olyankor, meg a kedves gazdiét is. Mi annyira különleges abban a kutyában?

Félreértés ne essék, nagyon szeretem az állatokat, a kutyákat különösen, de ezzel a "Yorki lázzal" az őrületbe kergetnek..


2013. febr. 3. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, szegény vizslák is. Egy lakótelepen lakom, és rengeteg vizsla van lakik arra. Pedig egy vizslának rengeteget kell mozognia, nem egy lakótelepre való. Bár lehet, hogy a gazdik napi 4-5-6 órán keresztül sétáltatják és futtatják őket még télen is, de ezt kötve hiszem....
2013. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Én meg tudnám folytani az összes gazdáját. Még elmenni sem lehet mellettünk, mert az 5 méteres flexi vacakkal sétáltatják amit nem tudnak normlisan kezelni. Olyan eset volt velem, hogy megtámadta a kutyám egy ilyen dög a gzadája (egy vén p.icsa) meg ámuldozott milyen cuki, hogy neki meg a nagyobbnak én meg leszedtem és elhajítottam (nem lett baja) erre a gazdája kiakadt, hogy mit csinálok meg kihívja a rendőrséget pedig az én kutyám csak elment mellette. Nekem már elegem van ezekből a divat kutyákból pedig szeretem a kutyákat
2013. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszomorúBb az egészben, hogy rossz gazdák miatt a fajtáról alakul ki rossz kép, pedig nem velük van a baj. :(
2013. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én két yorkit is tartok (az egyik mentett). Nem úgy kezelem őket egyáltalán mint valami kis zsebkutyát, ugyanúgy bánok velük mint egy nagykutyával! Rengetegek mindenre megtaníthatók értelmes okos kis jószágok. Azt nagyon utálom amikor valaki kérdi tőlem: milyen kutyád van? mondom neki : yorkshire terrier és akkor rögtön mondják: hogy jajj az olyan kis cukimuki nekem is kell és babusgatnám.. meg anyámkínja ..:// Ezek a kutyák nem erre valók ha valaki nem bánik velük kutyaként kis elmebeteg idegroncsok lesznek :/
2013. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen igazad van.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2013. febr. 25. 05:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkijaim vannak es pofan hanynam az osszes divatkutAst es gyerekkent kezelot.... Ez nem jatekszer csak mert kicsi.....
2014. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!