Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát?

Milyen fajta kutyát?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ne legyen ugrálós fajta, közepes termetű legyen ha felnő. Adott egy 700m2 terület ahol szabadon mászkálhat, nem lenne megkötve. Macskákat, más kutyákat jól bírja, játékos legyen valamilyen szinten de komoly is. Továbbá jó házőrző és éber legyen!

Volt pulink, de mindkettő megdöglött és most más fajta után néznénk hátha több szerencsével járunk.


2013. febr. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyen kritériumokat leírtál ( ne ugráljon, más állatokat bírjon) ezek nevelés kérdése. Terület őrzésre alkalmas kutyát válassz, ne terrier legyen. Miért halt meg a másik két kutya?
2013. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Vizsla:D

Vagy Border Collie de az drága. Amúgy nagyon okos és kedves.

2013. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy mekkora az alap terület. A kutya nem fog magában rohangálni, mint egy hülye.

Mennyit szánsz a vételkárra? Mennyit sétáltatnád naponta? Mennyit foglalkoznál vele, mennyit tanítanád, dolgoznál, sportolnál vele napi szinten? Csak kinti kutya lenne? Kutyaiskolába járnál vele?

2013. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi történt a pulikkal? Csak, hogy nehogy a mostani is úgy járjon.
2013. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Német juhász vagy roti esetleg dobberman
2013. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát én a Spánielt ajánlom!Jó jelző kutya,könyen tanitható,játékos de nem az a ugrálós fajta.Más házi kedvencekel jól ki jön.Van Coker spániel,meg Cavarier King Csársz Spániel,meg Amerikai Coker Sániel meg stb.Nekünk Cavarier King Csársz van és nem kerget se macskát se kutyát nem tudom hogy neked be jön-e a Spániel de én csipem őket.
2013. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia utolsó a Cavarier King Csársz az a horkolós lustizós fajta spániel akkor tudom milyik az nényéméknek is van eg olyan aranyos kutyók azok
2013. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pitbullt. :)
2013. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!