Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Német juhász szerintetek is...

A Német juhász szerintetek is fizikailag egy gyenge kutya?

Figyelt kérdés
valahol írták ,hogy gyenge. ti ezt megtudjátok cáfolni vagy ez igaz ? pl egy stafford terrier és egy Német juhász veszekedésből ki jönne ki győztesen ( ne értsetek félre nem kutya viadalt akarok rendezni , isten ments .. csak érdekel ) és valahol viszont azt hallottam hogy a német juhász harapásánál csak a rottweileré erősebb. azt hogy meg a stafford harci kutya szerintem nem nem jelent semmit ha nem használták harci célra ... szerintetek ?
2013. febr. 4. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

A németjuhász egy közepes erősségű és harapású kutya.


Nem toplistás a harapásban. Kb. ugyanakkora erősségű a harapása mint egy staffinak vagy pitbullnak.


A rotié 1,5x erősebb, de az igazán erős harapása a masztiffoknak és a nagy termetű pásztorkutyáknak van, amik 3x erősebbet harapnak, mint egy németjuhász. De hát ők méretben is 1,5-2x nagyobbak.


Én láttam már amstaffot, ami németjuhászba kötött és nagyon keményen kikapott, több helyen varrni kellett. A németjuhászon pedig csak felületi sérülések voltak.

2013. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

A német juhásznak van a gyorsaságán és az erős harapásán kívűl megegy előnnye a staffi és ehez hasonló hari kutyányak tenyésztet kutyákkal szemben az pedig a bundája

Nem véletlenűl van dús vagy hosszű szőre a szinte minden juhász kutyának

2013. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Amerikában az élen jár a német juhász a harapások számán top 10 ben ott első.

De szerintem azért mert eléggé közkedvelt gyakori fajta kutya

2013. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A németjuhász bundája kevés ahhoz, hogy valamennyit is számítson, hacsak nem a hosszúszőrű változatról beszélünk.
2013. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

20:57


"...vagy a fiatalabb vagy a nagyobb nyer"


Most ugy elképzeltem egy 8 hetes csivavát és egy 5 éves kaukázusit...itt akkor döntetlen?

2013. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a fiatalab vagy a nagyobb nyer alat a kérdésben szereplő kutyák ról volt szó és nem kölykökről hanem felnőt kutyák ról volt szó ne kéne kötekedni utolsó
2013. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 donne ***** válasza:
én is ugy tudom és gondolom h a fiatalabb, erosebb, nagyobb példányok kerulnek ki gyoztesen általában ha verekedésrol van szo.Pl:3 éves nagy termetu németjuhász elviekben erosebb kéne h legyen egy oreg staffi v pit. tol.Ezt viszont saját kutyámmal megtudnám cáfolni, amit én sem gondoltam volna.....Egy 11 éves am pit bull terrierem betegen, mivel agyi alapon sérult vagy bénult volt, ezt ugy értem, h nem volt egyensulyérzéke,a két hátso lába pedig olyan volt mintha oregségére bénult volna le vagy fájt neki.A portánkrol elzavart egy kozepes termetu kutyát, ami elmenekult a hátso kert keritése alatt. A kertszomszédnak 4 éves nagytermeru németjuhásza volt ami támado jelleggel a keritéshez rohant, nem járt jol elvesztette egy fogát és a pofájábol egy darabot.az enyémnek hozzáteszem egy karcolás se volt a testén vagy pofáján.ráadásul ahogy észrevették a nj.tulajdonosok rogton hatalmas karoval kezdték utni a kutyám.Tehát abbol is gondolom h erosebb a harapása a pittnek mivel egymás pofájába haraptak egyszerre és mégis az nj maradt vesztesen.Persze egyedtol is fugg h meik erosebb, egyébként a kutyámat soha ismétlem soha! nem képeztem harcra.
2013. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Levi :D válasza:

Szerintem apszolút nem....

AZ utcánkon szokott csavarogni 3 pitbull, és egyszer sajnos úgy összeverekedett a 2 németjuhászom és a 3 pitbull hogy 1 pitbull meghalt, és a németjuhászaimnak semmi baja sem volt...És még többen is voltak a pitbullok. Ennyit a nagy "harci" pitbull-okról.

2016. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Annyi okos van itt hogy beszarok.. :D a német juhász nem harci kutya és pont vége van :D attol hogy nagy egy kutya akkor még nem biztos hogy erős a magyarok 70 százaléka azt hiszi hogy a német juhász harci kutya meg hogy erős pedig nem csak okos meg a pitbullt nem tanítják hogy legyen harci kutya hanem benne van a vérében ugyanugy mint a rotti-nak a sztafinak :D nagy kutya szakertok össze engedsz egy pitbullt meg egy németh juhászt a pitbull győzne és pont
2016. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!