Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elmehetek "csak úgy" önkéntesnek?

Elmehetek "csak úgy" önkéntesnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék önkéntesnek menni a közeli menhelyre. Hetente tudnék járni (szombatonként mert akkor van egy Tanulj kutyául nevű program és a program keretében egy menhelyes kutyàval szeretnèk dolgozni. Azért is szeretnèk menni, hogy megismerjem az ottani kutyákat és hogy bizonyítsak a szüleimnek. Kell valami szülői igazolás vagy más?

Szülő nélkül elmehetek? Apa elviszi dolgozni a kocsit, busz meg nem áll meg ott; nem szeretném anyát s hugommal elráncigálni mert gyalog kb.1óra.

Illik vinni valamit első nap? Jutalom falatot nekem kell vinnem vagy azt ott kapok?

A menhellyel fel fogom venni a kapcsolatot, de ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném!

13/L


2013. febr. 5. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az adott menhely dönti el, hogy kiskorúakat milyen feltételek mellett enged a kutyákhoz. Szerintem alapvető, hogy jutalomfalatot te veszel, de előtte mindig egyeztetni kell velük, hogy szabad-e adni a kutyának és milyen körülmények között.
2013. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Általában 16 éves kortól lehet szülői felügyelet nélkül menni. De meg kell kérdezni, hogy van ez nálatok.
2013. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb helyen 18 éven aluli személy csak szülői engedéllyel lehet önkéntes, úgyhogy szerintem az első alkalommal a szüleid is menjenek veled.

Szerintem vigyél jutalomfalatot, biztos fognak neki örülni, bár ahová én járok ott ők is tudnak adni.

2013. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Valamilyen lapot ki kell majd töltened. Majd azt a szüleidnek alá kell íni.

Általában ez így van, de mindenhol máshogy van. :)

2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugye a nyíregyházi Állatbarát Alapítványról beszélsz?

Nekik van Tanulj kutyául nevű programjuk.

2013. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igen arról beszélek.:)

2013. febr. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!