Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet bichon havanesét venni?

Hol lehet bichon havanesét venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Google...
2009. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
2009. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tenyésztőnél! Google a barátod! :)

Megkeresed a tenyészetek honlapját, majd szépen ellátogatsz, és a számodra legszimpatikusabb kennelből választasz.

2009. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
wwww.teszvesz.hu itt találsz a kutyáknál tündéri kiskutyákat
2009. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bolhapiac.... Na jó nem :D De vigyázz ezzel a fajtával, csak olyantól vegyél, aki megbízható, a kutya szüleit meg kell nézni, papírokat, mindent...és ne sajnálj rá pénzt, különben ne is vegyél, ez a fajta nagyon pénz igényes, minden hónapban fodrász, minden nap szemét megtörölni, szőrét kifésülni, nekem bichon bolognese van és had mondjam el, ha tudtam volna mennyi energiával, idővel és pénzzel jár ennek a fajtának a tartása..nem biztos, hogy ezt választottam volna... Amúgy tényleg nagyon oda kell figyelni kitől vezsed, mostanában egyre több helyen olvsani, hogy más fajta a kutya, mint vártál, például összes bichos kölyökkorában ugyanúgy néz ki, a west highland terrier, a skót terrier és a törpe schnauzer(van fehér szőrű is) is egy az egyben ugyanaz piciknek...szal csak óvatosan :S
2009. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is bichonom van és a nem kell feltétlenül ezreket rákölteni havonta!!! Pl nekem anyum vágja a szőrét fésülgetni meg én is tudom! És különben nagyon hálás kutyák (és iszonyú cukik)! :)
2009. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!