Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen párositás? (lent bövebben)

Milyen párositás? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
A páromtól fogok kapni egy kutyát(régi vágyam)anyit árult el hogy mudi-boder collie keverék.Anyja border,apja mudi.Olvastam hogy mind a 2 fajta pásztor kutya igy sok az energiájuk.De igy együtt mennyi lesz?És mit gondoltak nehéz lesz vele bánni?Fogok vele birni mert viszem majd kutyasuliba meg kirándulni mert eléggé mozgos pár vagyunk:DMire számitsak?Nagy energia bomba lesz?:D
2009. szept. 4. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pörögni fog, de ha pörögtök ti is, nem lesz baj :)
2009. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kész káosz lesz :D Nekünk egy magyar vizslánk van, soha nem tanítottuk semmire, se vadászni, mégis nagyon okos, tud villanyt le/fel kapcsolni, ajtót nyitni/csukni, fiókot nyitni/csukni, szal eldégeléne egyedül is egy lakásban :D
2009. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem mudim van és szeret dolgozni, de nyugton tud maradni, ha arra van szükség, szóval azzal a résszel nem lesz gondotok. A border sokkal munkamániásabb. Ahova terelni járunk ott vannak borderek meg pumik. A pumik simán nyugotn maradnak, amikor nem kell dolgozniuk, a bordereket pedig folyton le kell küldeni a pályáról, mert annyira akarnak dolgozni. De szerintem semmi baj nem lesz, ha szerettek sportolni.
2009. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez az! Én is mudis vagyok! Végre valaki érti, hogy miről beszélek a munkamániás bordereknél :D Én olyat is láttam aki hőgutát kapott mert nem volt hajlandó abbahagyni a munkát. :(
2009. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!