Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsot szeretnék kérni, van...

SunnyNóri kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, van egy Amerikai Pitbull terrierem,4hónapos. Az a baj h én 11órában dolgozom. és nem tudom, hogy itthon hagyhatom e egyedül, megszokja? Szét fogja szedni a lakást? Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 11:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
vagy is már előtti! :)
2013. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Végre egy pozitív tanács :)


Akkor van remény,h velem lehet?

2013. febr. 6. 11:50
 13/41 A kérdező kommentje:
HETI 3-4 NAPOT DOLGOZOM,nem minden nap lenne 11 órát egyedül és akkor sem 11 órát inkább 8-9 órát,mert tesóm, a barátom átjönnek és levinnék....
2013. febr. 6. 11:56
 14/41 anonim ***** válasza:
68%
Szóval szerinted egy kölyöknek jó, ha az erkélyre szarik, és valami hülyeség rágásával lefoglalja magát (de nem fogja). Majd lefoglalja magát az ugatással és a rombolással és minden tiszta pisa meg sz@r lesz. DE ha ez neked jó....
2013. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

a szívem is meg az eszem is mást diktál, nyilván ezért őrlődöm..

Tudom,h jobb neki Egerben ahol jelenleg is van...nagy kert,állandó törődés.... és szimplán csak fáj az a tudat,h nem lehet velem az idő hiánya miatt.... :(

2013. febr. 6. 12:04
 16/41 anonim ***** válasza:
61%
Heti 3-4 nap úgy, hogy valaki még közben egyszer leviszi, vagy csak olyan 8 órát kéne kibírnia, mert ismerős hazaérve leviszi - megszokható, kibírható. Arra számíts, hogy bizony még pár hónapig lesznek balesetek. Utána pedig 4-3 napig nem dolgozol, így sok időd lesz rá, szóval szerintem ez korrekt.
2013. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig nem fogod tudni szobatisztaságra szoktatni, ha most veszed magadhoz. Ráadásul a mozgáshiány miatt amortizálni fog rendesen.
2013. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülye kérdés. De esély sincs arra hogy bevidd a munkahelyedre? Már magyarországon is van olyan munkahely ahol megengedik persze csak 10000ből 1, de egy próbát megér...
2013. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Az sem ideális, hogy most kint van a kertben! Ez a fajta nem is bírja a hideget, nem kinti tartásra való, nem alkalmas rá a szőre sem. Emellett nagyon igényli a társaságot. Az ember mellett a helye a lakásban. A kerti tartásnál még az is sokkal sokkal jobb, ha most magadhoz veszed.
2013. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Egerben csak kint van a kertben?

És csak 8 -9 órát lenne egyedül és csak 3-4 napot?

Így már egészen más a leányzó fekvése. :)

Ez teljesen jó, más kutyák heti 5 nap 8-10 órát is el vannak egyedül.

Mondjuk még kölyök hozzá, de a sima kerti tartásnál talán jobb. De ha Egerben nem csak kerti, hanem be is járhat és sokat foglalkoznak vele, akkor inkább az a jobb.

Mindenképp az ő érdekeit nézd, ne a sajátodat!

2013. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!