Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Help, ugye az ivartalanítás...

Help, ugye az ivartalanítás előtt kutyámnak tilos ennie és innia is?

Figyelt kérdés

Abban biztos vagyok, hogy enni nem ehet 12 órával előtte, de az ivásban nem vagyok biztos. Holnap reggel 9-kor műtik.

Előre is köszönöm..)



#kutya #ivartalanítás #igyon előtte
2013. febr. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inni adhatsz neki csak ne sokat. Mondjuk így télen amúgy sem igénylik úgy a vizet, nem hiszem, hogy most kívánná a sok folyadékot. Szóval ha már nem adsz neki, nem lesz semmi gond belőle. És hát, az a biztos.
2013. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor fél 9-kor elveszem előle a vizet. Kicsit megzavarodtam, mert most hallottam egy ismerősömtől, hogy elég 2 órával előtte beszüntetni az itatást. (Iszik a drága, mert folyamatos játékban vannak:)))
2013. febr. 6. 19:23
 3/5 Hovarju ***** válasza:
100%

Ha még este mész vele sétálni, akkor az esti séta után még hagyd inni, aztán vedd el tőle. Éjszaka és reggel már ne legyen előtte víz.

Ne aggódj, nem fog kiszáradni. A műtét alatt fog kapni infúziót.

Műtét után otthon is csak akkor adj neki inni, ha saját lábán el tud menni az edényéig inni.

Gyors gyógyulást a kutyusnak.

Kan vagy szuka?

2013. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm! Kislány, 7 hónapos, nagytestű.:) Most jött be a többiekkel, ezennel felvettem előle a vizet. Nagyon szuper dokinénink van, de azért persze nagyon izgulunk.

Nagyon jó emberek vannak itt, főleg a kutyás részlegen, köszönöm nektek!

2013. febr. 6. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az evésben nem vagyok biztos, de úgy tudom, hogy 12 órával előtte nem ehet. Az ivásban biztos vagyok, 2 órával a műtét előtt.
2013. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!