Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés
és miért? nekem a német juhász :)
2013. febr. 6. 19:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem több fajta tetszik. Tetszik a német juhászkutya, mert méltóságos, szép fajta. Meg okos, hűséges. Tetszik még az amerikai staffi is, ilyen kutyám van, egy örökmozgó, vidám egyáltalán nem harcias kutya. Nevelhetőek. Tetszenek a magyar fajták is, az agarak is és a nagytestű román, és orosz északi kutyafajták, mint például a kaukázusi juhászkutya, Közép-ázsiai juhászkutya, vagy a román pásztorkutyák. Szinte minden fajta megfog valamiért, kivéve a kis ölebeket, akik ha nem nevelték őket ugatnak meg ugatnak.
2013. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Border collie, az energukissága, aktivitása bámulatra méltó. Azt, hogy milyen eszes, nem is említem....
2013. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

uszkár, mert játékos öregkorában is, könnyen tanítható, nagyon engedelmes, jó látni, mikor szépre megnyírom, szeretek a szőrével bíbelődni.

most egy német juhász keverékem van. Őt is imádom, mert energikus, önálló, tetszetős a megjelenése, és kihívás, hogy egy ilyen neveletlen kutyát sikerül-e olyanra alakítani, amilyenre szeretném.

2013. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Angol bulldog, mert az mellet, hogy egy iszonyatosan aranyos, vicces fajta, nagyon komoly személyisége van. Észre veszi a hangulatomat és ehhez mérten viselkedik. Olyan is volt már, hogy szabályosan veszekedtünk, ő ugatott rám én meg ordítottam vele és utána szabályosan besértődött rám. Egy lakásban élünk ketten,mégis ebben a pici lakásban annyira elkerült,amennyire csak lehetett. 2 napig tartott a csata :)

Sokan csak azt látják ebben a kutyában, hogy röfög, fingik, horkol, lusta és baromi kényes,ami igaz is, de mellette hatalmas arc, nekem szerintem soha nem lesz másfajta kutyám :)

2013. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Uszkár. Mert nagyon okos, könnyen tanítható. Kitűnően alkalmazkodik mindenféle életvitelhez, neki az jó ami van. Ha egy pl öreg nénihez kerül, akkor tök jól el van a kevés mozgással, ugyanakkor akár sportolni is lehet vele.

Nekem egy törpém van, és imádom benne, hogy mindig alkalmazkodik az adott helyzethez!

Valamint nagyon intelligensen közeledik az emberekhez. Amint látja, hogy nem érdeklődnek iránta, rögtön arrébb megy. Csak arra "nyomul" aki vevő rá. :)

2013. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tacskó, mert nagyon okos, ragaszkodó, de ugyanakkor makacs. Szeretem benne azt is, hogy idegenekkel tartózkodó, nem "pacsizik" le mindenkivel. Emellett szerintem nagyon mókásak is és nem utolsó sorban nagyon szépek.
2013. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Golden retriever és a boxer.

Mindkettő nagyon szép fajta és elég aktívak is. A boxer (ahogy előttem is írták) örök kölyök, a golden pedig kitűnő családi kutya.

Küllemben nagyon tetszik a skótjuhász és a kaukázusi.

Ès persze az örök kedvenceim a keverékek.:)

2013. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Husky! Imádom, egy örök bohóc, mosolygós pofijának nem lehet ellenállni!
2013. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Cocker spániel, tacskó, tervuren belga juhász, briard.
2013. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kangal dog (Török Őrkutya).
2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!