Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lehet a csivavam fulevel?

Lovekiss kérdése:

Ki lehet a csivavam fulevel?

Figyelt kérdés
Mikkor meg vettem akkor meg alt a fule de ra masnapra logot es es el vittem az orvoshoz de nem mondtak semmit de azota vakarja folyton es raza mi lehet ez ? Mit csinaljak h akjon a fulle

2013. febr. 7. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinűleg van a kiskutyának egy fülgyulladása, ezért is rázza a fejét. orvosnak meg kéne minél előbb mutatni, nagyon fájdalmas dolog ez.
2013. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rázza, és vakarja, és erre az orvos nem mondott semmit, akkor irány egy másik állatorvos. Valószínűleg atka, vagy valamilyen fülgyulladás.
2013. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.csivis vagyok! vagy nem fajtiszta es nem is fog állni a füle vagy fajtiszta de még nem állt fel a füle. szerintem ragasztva volt neki mielött megvetted és most furcsa neki hogy nincs rajta semmi illetve a ragaszto szedhetett is le szőrt a fülecskéjéről amitöl most fázik a füle.ha gyulladás lenne szerintem egy jo doki tuti észre vette volna! :) honnan vetted a kutyust és mennyiért?mennyi idős a picur? :)
2013. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom , hat nem tudom majd hnap le visszema dokhoz , 2 honapossan vettem de mar nalam van 3 hete 50 ezer ert vettem
2013. febr. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!