Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a csivavám...

Mit csináljak ha a csivavám megörült? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy 6 és fél éves Csivavám,tehát nem annyira öreg de teljesen megörült!Úgy megőrült hogy már komolyan a plüssmacimmal csinálja!És ha azt nem ugat és körbe körbe rohangál.Már vittük dokihoz adott neki valami szurit de az sem hatott!Sőt még jobban megőrült!Teljesen kétségbe vagyok esve,mert nagyon szeretem a kutyámat(Güntert).Segítsetek!
2012. nov. 27. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mennyit sétáltatod???

van ivartalanítva??

2012. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy nap 2-szer szoktam sétáltatni,de most már nem mert ha pórázon vinném,attól teljesen bevadul...am ivartalanítva van..Tudtsz más magyarázatot?
2012. nov. 27. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 és fél éves kutya még nem annyira idős. Séta nélkül nem csoda, ha becsavarodik, nagyon energiabombák. Én a csivimet mindennap 1,5 órát sétáltatom, póráz nélkül rohangál kutyabarátaival. Ha rászólsz, mit tesz?
2012. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


szerintem nincsen eléggé lefárasztva ,lehet hogy kicsi kutyák de nagyon aktívak, próbálj vele akkor is sétálni vagy futni vele ,taníts trükköket neki mert a szellemi lefárasztás is segít..


napi 2x-i séta az mennyi időt jelent??


mert nem mind hogy napi 2x 15 perc vagy napi 2x 1 óra..

2012. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád érzi, hogy tehetetlen vagy vele szemben. Azért csinálja a hágómozdulatot, azért ugat és rohangál.

Tudsz neki egyáltalán parancsolni? Hallgat bármilyen parancsra?

2012. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ez könnyít a dolgon...Egyébként kb.1 órát szoktam sétáltatni egy nap kétszer!A nevére halgat még,de másra nem..meg ha legugolunk elé néhány méterre rögtön hozzánk fut.Kipróbálom az ötleteiteket! :D
2012. nov. 27. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Falkavezérség. Olvass utána, esetleg kereshetsz is egy jó szakembert, aki segít helyretenni.
2012. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:
80%
HAT ÉS FÉL ÉV (2375 nap, 57000 óra!!!) alatt nem sikerült megtanítani egyet sem alap ül-fekszik-marad-nem parancsok közül??? Hol voltál te az elmúlt hat és fél évben??? Nyaraltál?
2012. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

-kössz a könyvet,keresni fogom


-képzeld nem nyaralni voltam!!!De ő semmire nem képes pedig próbáltam,és még az orron ütés sem hatott!Milyen kutya ez?!

2012. dec. 14. 11:33
 10/10 sippara ***** válasza:
100%

Ő meg - hidd el - azt kérdezi, "Milyen gazda ez?!"

Annyi kutyanevelésről szóló könyv van, annyi kiképző (Victoria Stillwell, Jan Fennel, Cesar Millan, Joó István, soroljam még?), akik annyi jó könyvet, internetes cikket írtak. Van egy kutyád hat és fél éve és eszedbe sem jutott rákeresni, vagy elmenni egy könyvesboltba? Mi az, hogy még az orrára ütés sem hatott? Jahj Istenem.... inkább olvass utána. Amit a kutyád csinál, az dominancia úgy ahogy van.

Hat és fél évi teljesítményedet (ami egyenlő a nullával) elnézve szerintem az a legjobb, ha elmentek Günterrel egy kutyaiskolába (nem miatta, miattad.).

2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!