Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legcsúnyá...

Szerintetek melyik a legcsúnyább kutyafajta?

Figyelt kérdés
Melyik az, amelyik a kinézete miatt sosem kéne?
2013. febr. 7. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

.....hát szerintem sincs olyan,hogy ronda, max. talán nem választanék olyan fajtát, de ha az élet úgy hozná, hogy valamilyen módon hozzámkeveredne nagyon szeretném:)


....jah a kérdésre a konkrét válasz: egyszer láttam egy kutyás könyvben - lehet rossz beállítás, no meg nem is egy tucatfajta - skót szarvasvadász kutya - a képen olyan volt mint egy óriásira nőtt szarvasbogár, meg olyan furcsa is volt szegény:)

2013. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek, várom még a továbbiakat!:)

Egyébként én azt vettem észre, hogy az emberek többségének ha nem tetszik egy kutya, akkor az általában nyomott orrú, és/vagy lógó pofájú. Pedig szerintem ők is igazán szépek!

2013. febr. 7. 16:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Inkább melyik tetszik... Tetszenek a vizslák, labik, argentin dogok, hosszabb orrú bulldogok (amerikai), bullmasztiffok, dobermanok és hasonló típusú kutyák.


Amik egyáltalán nem tetszenek, sem külsőre, sem belsőre az a yorki, westi, csivava, pitbull, amstaff, puli, komondor, juhászkutyák, és egyéb.

2013. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kutyafajta nincs hogy skót szarvasvadász kutya, csak skót szarvasagár van.
2013. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A nyomott orrú vagy csonkított fülű-farkú kutyák nem tetszenek.
2013. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
....ja persze, én is rájöttem mire leírtam:) csak a szarvaragár-szarvasbogár miatt jött a szarvasvadász:)
2013. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!