Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Morbid, de fontos téma. Tudok...

Morbid, de fontos téma. Tudok erre megoldást találni?

Figyelt kérdés
A kérdésem: Halott kutyával lehet-e taxiba szállni? Semmi alternatív megoldást nem tudok elképzelni, sehol máshol nem akarom tudni Őt, csak a szüleim kertjében. Ott békében nyugodna. Megoldást kell keresnem, segítsetek. (ismerősöm, akinek kocsija van, nincs)

2013. febr. 8. 04:44
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez sofőrtől függ.A legtöbb szerintem nem engedi meg.
2013. febr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérdés, hogy mekkora a kutya, és mikor pusztult el.

Ha kicsi akkor beleteszed egy dobozba és elviszed taxival oda, senkinek nem fog feltünni, ha nagyon nagy, akkor tuti nem fogjákmegtenni, de csak van egy rokon vagy barát aki oda visz kocsival.

2013. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem. De talán valamelyik állatvédő szervezet segít neked egy fuvarral.
2013. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

hivd fel őt!


[link]

2013. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha kistestű, berakod egy dobozba, nem kell megmondani hogy abban a kutyád van. Ha nagytestű, akkor nem hiszem hogy engednék.
2013. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Az 5.válaszolónak igaza van.
2013. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem Pest környéki vagy kérd meg a helyi menhelyt, hogy segítsen egy fuvarral.
2013. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem annyira aktuális, de bármilyen meglepő, van taxis aki bevállalja. Egy telefon, meg kell kérdezni, általában a legfurább helyzetekre is küldenek autót. Ismerek olyat, aki verekedésben felnyílt hasú kutyával taxizott az állatkórházba, és én pl. rendszeresen taxizom két kutyával.


Hogy oldottad meg? Részvétem a kutyus miatt.

2013. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!