Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog hogy 3. féregte...

Bella0823 kérdése:

Normális dolog hogy 3. féregtelenítésnél is vannak férgek?

Figyelt kérdés
Elsőnél volt kb.15 db.Másodiknál volt 3db 2 kicsi 1 közepes. A harmadiknál már csak 1 de kb.15cm hosszú volt.SZERINTETEK VAN MÉG BENNE ÉS MEDDIG LEHET BENNE?11hetes angol bulldogról van szó.Még nem volt férges kutyám.
2013. febr. 8. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

az sajnos "normális" hogy férges lesz a kutyus, viszont a féreghajtónak hatnia kellett volna


milyen féreghajtót adtál neki? (azért sok múlik a minőségen)

illetve megkapta a kötelező oltásokat? lehet rosszul emlékszem, de mintha olyan is lenne köztük amik férgek ellen jó

2013. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen már a 3. oltáson túl vasgyunk és most kapot drontált az előzöt viszont nem tudom sajnos mert a doki adta be neki és nem írta be a könyvébe így orvost is váltottam.
2013. febr. 8. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Noroverm Trió-t használok évek óta bevált . Ha kevesebbet adsz bármely féreghajtóból akkor nem használ inkább kicsit kapjon többet esetleg a hasa fog menni tőle 1 napig...

Pár nap múlva ismételd meg a féregtelenítést gondolom ennyi már elég lesz :-)

2013. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Drontalt v Milbemaxot adj neki következőre mindenképp, ezek széles spektrumúak!
2013. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:)
2013. febr. 8. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy örökbefogadott v szaporítós kutyus?

Ilyen brutális férgesség akkor szokott lenni, ha az anya se nagyon volt féregtelenítve...

2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vettem győrbe és szerintem sem volt féregtelenítve az anya mert már így hoztam haza hogy férges volt:( mondjuk biztosan nem tudom de már nincs mit tenni átvészeljük és meggyógyulunk nagyon remélem.Azt tudom hogy az első alomból való és császáros volt az anya.
2013. febr. 8. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a baj amúgy, h a brutális férgességnél az oltások sem biztos, h úgy hatnak, ahogy kéne :(

Vigyázz rá nagyon!

2013. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha petékkel is tele volt a kiskutya, akkor a megismételt tabletta az előző után kifejlődött férgeket hajtja ki. Addig add a tabit, amíg nem jön belőle újabb féreg. Az is előfordul ilyenkor, hogy az első féreghajtó gyengébb volt és nem hatott annyira.
2013. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!