Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok ajánlani...

Milyen kutyát tudtok ajánlani első kutyának? A Golden Retriever megfelel? Kint tartanánk. Napi több óra játék. Sétáltatás. Nyáron úszás, kirándulás. Stb. Milyen kutya lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bár a mi goldink sokat van bent és bent alszik nem egyet ismerek, akit kint tartanak és remekül elvan. Minden nap legyen foglalkozás, séta, tanulás, dögönyözés, aztán majd alakul. Olyat is nem egyet ismerek, aki kinti kutyaként kezdte aztán egyre többet engedték be. Mindenképp jó helyről vegyétek és tanítsátok, fárasszátok következetesen, a mienk egy energiabomba, de napi 1 óra sétával, hétvégén egy tréninggel, bandázással meg valami nagyobb sétával, nyáron úsztatással egy álomkutya, szófogadó, nem rombol, simán otthon hagyom, amíg dolgozom. És szerintem is az egyik legszebb fajta.
2013. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Én csak tapasztalatból írtam a Bernire azt, amit. Ismerek úgy 2-3 ilyen fajtát. Ők speciel nagyon mozgékonyak. Régen én is úgy tudtam, hogy inkább lustábbak de később ezt tapasztaltam.

Lehet véletlen akkor, de van ilyen is. :D

Azért nem kellett volna így lepontoznotok...

2013. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!