Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi, német dog-...

Bernáthegyi, német dog- legmegfelelőbb eledel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Melyek a legmegfelelőbb táplálékok egy bernáthegyinek és egy német dognak? Melyik a legjobb minőségű? Konzervet és száraz tápot is kaphatnak eyszerre? Tényleg magasabbra kell emelni nekik az etetőtálat,nehogy gyomorcsavarodást kapjon?

2013. febr. 9. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól nem kap gyomorcsavarodást, hogy alacsonyan van a tála, de nem árt kicsit magasabbra tenni, hogy ne hajoljon olyan mélyre. Én Amikinossal etetek, igaz, hogy nem óriástestűt, vizslát meg keveréket. De van kifejezetten nagytestűnek való. Nekem nagyon bevált, persze vannak olcsóbb, jó minőségű tápok is, mert azért két nagytestű kutya etetése nem olcsó dolog. Bár ebből valamivel kevesebb kell, de állítólag jó a Brit is, bár nekünk nem vált be. Nagyon jó táp még a Kennels favourite M5 tápja. Ez is hidegen préselt, mint az Amikinos.
2013. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem német dogom van. Kapott VIP tápot, kölyökkorában óriástestűeknek valót. Mindegy mi a neve, a lényeg, hogy magas legyen a fehérje tartalma. Ennek 24-28%. Chappit meg ilyen tévében reklámozott szarokat ne vegyél. Volt pár ügyük anno az összetevőket illetően...A tálat pedig tedd magasabbra (nekem a kennelhez van rögzítve kb.80 cm magasan). Egy ismerősömnek most pusztult el a dogja gyomorcsavarodás miatt :( Amúgy ha utána olvasol, kölyökkorban kell hozzászoktatni, hogy kaja után "pihenjen le" és ne rohangáljon (nekem nem sikerült megtanítani). Eddig egészséges, most lett 1 éves és több, mint 60kg. Aztán reméljük a legjobbakat...
2013. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!