Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik, iszik, mozog?

Miért nem eszik, iszik, mozog?

Figyelt kérdés
11 éves mopsz kutyusomat 1 hete pénteken vittük el orvoshoz mert nem állt rá a bal hátsó lábára. Akkor arra gondolt az orvos, hogy a csípője kiugrott neki. Tegnap vettem észre hogy az egész bal hátsó lába be van dagadva neki, lázas is volt. Az orvos azt mondta, hogy akkor valószínű ez lesz a gond, mivel a fehérvérsejt száma magas volt. Megvágta egy picit az orvos a lábát és nagyon sok genny szerű cucc kifolyt belőle, nincs is bedagadva annyira a lába mint tegnap, de ma nem nagyon akar mozogni, enni, inni. Eddig sem mozgott sokat amióta rossz lett a lába, de tegnap amióta megjöttünk csak fekszik és nem akar semmit csinálni. Kapott antibiotikum injekciót meg algopirint is kapott injekcióba. Az antibiotikum miatt fekszik egész nap, vagy mi lehet az oka?
2013. febr. 9. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom de szerintem érdemes lenne más orvoshoz is elvinni.
2013. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, amit megvágott a doki? Megkereste az okát? Beteg a kutyád, fáj a lába. Miért is nyüzsögne. Amúgy talán másik orvos jobban utána nézne a gennyesedés okának.
2013. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bevinni nem is akarod, legalább hívd fel az orvost és kérd ki a véleményét. Lehet, hogy csak elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, azért nem mozog, de hogy nem is eszik, iszik, az már más tészta. Az orvos ismeri a kutya kórtörténetét és meg tudja ítélni, hogy ez normális-e vagy sem.
2013. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esteleg tüske vagy bármi nem mehetett bele?
2013. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!