Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igazán szépre nyírt Havanese...

Igazán szépre nyírt Havanese szőrfazonokat (főleg kölyök fazont) tudnátok nekem linkelni, vagy a sajátotokról betenni?

Figyelt kérdés
Tervezünk a közeljövőben Havanese kutyát venni, de leginkább a fél éves kori kölyökfazon tetszik és nem a földig érő szőrzet (bár úgy is kedvesek, szépek tudnak lenni). Az a tapasztalatom a netes keresgéléseim kapcsán, hogy nagyon nehéz egy jó fazont eltalálni, sokszor nem lesz túl szép az eredmény... Szóval ezért úgy gondoltam, hogy inkább nem nyíratnánk egyáltalán a szőrét, de kíváncsi lennék, néhány igazán jól eltalált megnyírt (középhosszú) fazonú havanese-re. Hátha rátalálunk egy jó fazonra(vele együtt jó kozmetikusra). :) Édesanyámmal megállapítottuk, hogy jó lenne náluk egy középhosszú szőrűt kitenyészteni. :D

2013. febr. 9. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez már felnőttkori szőrhosszúság? Mert ha nincs lelapítva, kisimítva állandóan kifésülve, akkor így még nagyon jópofa formája van:

[link]


[link]

2013. febr. 9. 13:31
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a szőrhosszúság a kedvencem: [link]

[link]

2013. febr. 9. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Bichon Havanesem van aki 8 hónapos és olyan 12-13 cm-es a szőre. Gyönyörűen néz ki!:D Még nem voltunk kozmetikusnál és fürdetem és tarom rendbe a szőrét. Iszonyatosan nehéz rendben tartani a szőrét de megéri szenvedni vele. Az első kép amit linkeltél hasonló az enyém szőre is csak a pofáján nem olyan. Szerintem ennek a kutyusnak már le van nyírva a szőre látszik a bajszán, mert az elég hosszú és tuti felnőtt. Igazából ezt is minden nap ki van fésülve csak megrázza magát és ilyen lesz.
2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Kár, hogy csak te írtál...
2013. febr. 15. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is havanesem van, de én rövidre vágom, mert ha pl a feneke körül nincs lenyírva géppel, akkor beleragad a kaki, a hasát is nullással kell vágni, mert lepisili a hasát különben-fiú.


NEkem nem is tetszik ilyen hosszú bundával, sokkal cukibb a sportos rövid fazon, de ez ízlés kérdése. Ha olyat szeretnél, mint amit linkeltél, havonta lehet vágatni, mert nagyon gyorsan nő a szőrük, és a fazonok nagyon hamar lenőnek.


[link]


Nekem ez tetszik :)

2013. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!