Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt szeretnék venni....

Pitbullt szeretnék venni. Ajánljátok vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A kis pitbull 2 hónapos(lány), teljesen fajtiszta, oltva és féregtelenítve is van. Jó idegrendszerű kutyus, jó szülőktől. Itthon van egy 6 éves puli keverék fiú kutyánk, meglennének együtt? Régebben a puli egy palotapincsivel volt együtt, vele nagyon jól elvolt, de ő fiú volt. A palotapincsi, ugye termeténél fogva kicsi, ugyanígy megférne egy kis pitbull-al is?

2013. febr. 6. 19:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%
Ha a pitet jól neveled, akkor nem lesz gond. Csak számolj ilyenekkel, hogy a puli meg fog sértődni eleinte, féltékeny lesz stb. Meg szerintem nem ártana az ivartalanítás, mert fiú-lány együtt...köhm. :D
2013. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy egy pitbull nem hagyja magát. Ameddig kicsi addig szerintem nincs szükség ivartalanításra. Köszönöm a válaszod!:)
2013. febr. 6. 19:23
 3/46 anonim ***** válasza:
76%
Van törzskönyve is?
2013. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha lány, akkor a legjobb kicsi korban ivartalanítani. Ezért is javasoltam. Meg oké, nem hagyja magát de tudtommal a puli sem. :D:D
2013. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Ha féregtelenítve van, és be van oltva akkor valószínűleg törzskönyve is van:) vagy tévedek?
2013. febr. 6. 19:44
 6/46 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted féregtelenítésért és oltásért a kutya után dobnak egy törzskönyvet??


Ne vegyél pit bullt, légyszíves, nem neked való. Magyarországon egyébként sincs normális kennel.

2013. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltva van akkor oltási könyve van. Ha van törzskönyve akkor fajtatisztának lehet nevezni, ha nincs akkor nem. Ha 20-30 ezerbe akkor nincs törzskönyve! Jól meglesznek a másik kutyával, viszont mivel szuka pont fiatal korban (6 hónaposan) ajánlott az ivartalanítás, mivel 6 hónpos kora után bármikor tüzelhet, és hagyni fogja magát, nem kell félteni! 6 hónaposan pedig simán belepusztul az ellésbe!
2013. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
És miből gondolod,hogy jó idegrendszerű?
2013. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Pitbull kennel nem nagyon van az országban ami megbízható. amstaffot ajánlom neked. nekem is van egy, és nagyon jó kutya. Nevelni kell, és akkor egy álom. Én soha nem bántottam még a négy év alatt, elég volt csak szóban elmagyarázni neki dolgokat. Irtó okos, sok mindent megért. Ha kölyökként sokat van kutyákkal nagyon összeszoknak. az enyém soha nem bánt egyet sem, gyerekeket nagyon szereti, nem agresszív. nekem szukám van, lehet könnyebb valamivel mint egy kan.
2013. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

miért pont ezt a fajtát választottad?

sportolnál vele, vannak konkrét céljaid, amihez ez a fajta a legmegfelelőbb? utánanéztél a nagy aktivitásával és speciális természetével járó igényeinek?


ha csak azért tetszett meg a fajta, mert megfogott a külleme, vagy a kisugárzása, akkor gondold végig a dolgot, mert könnyen lehet, hogy a te fajtád az amerikai staffordshire terrier! akkor sem fogja szétszedni az udvart, ha nem futsz vele napi 20km-t, vagy edzed minden másnap, viszont mutatós küllemű, szilárd jellemű, nyugis társad lesz. ráadásul itthon nagyon sok kennel van, többféle típusból, találhatsz "terrier" (vékony, elegáns) és "bull" (masszív, rusztikus) típusú kutyákat is. az állomány a minőségi kennelekben az öröklődő betegségekre szűrt, és törzskönyvvel, oltva, chipezve, féregtelenítve, szerződéssel adják oda a kiskutyákat.

2013. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!