Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9-10 honapos foxim,...

Van egy 9-10 honapos foxim, aki folyton rám ugrál és ne fogad szot! Szerintetek mit csináljak vele? Vagy már késő hogy elkezdjem tanitani?

Figyelt kérdés
nyáron jártam vele sétálni a behivást tanita és már jobban szot fogad de még nem a tökéletes a legynagyobb gond az ugrálással van!

2013. febr. 10. 11:51
 1/7 anonim válasza:

Szia :) egyáltalán nem késő én még a 3éves kutyimat is szoktam

Én vettem. Klikkelőt . Ilyet -> [link] és nagyon használt. Lehet venni Tescoba meg kutya boltokba :)

2013. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Késő??? Sosem késő, még nincs is 1éves.

Ha ugrál NE figyelj rá. Nincs érintés, nincs beszéd és nincs szemkontaktus. Mikor haza érsz ne köszöntsd ha izgatott csak akkor ha nyugodt.

Pont kamaszkorban van próbálgat téged, feszegeti a határait. Ne bánj vele kesztyűs kézzel amit mondasz az úgy legyen. Ha van lehetőséged elhordhatod kutyasuliba is és minden képen hord sétálni!

2013. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm majd probálkozom vele csak nagyon makacs :) olyan mint én!
2013. febr. 10. 12:32
 4/7 anonim válasza:

Nekem is foxim van,már fiatal korban meg kell mutatni ki a falkavezér, nagyon makacs kutyák,és nagyon okosak is könnyen tanulnak,én is azt tudom javasolni, ha ugrál ne foglalkozz vele, fordíts neki hátat.

Foglalkozz vele sokat , nagyon sok trükköt, hamar elsajátít! :) Imádni valóak! :-)

2013. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi :D
2013. febr. 10. 14:57
 6/7 Tomás0223 válasza:
Nem érdemes! Az én foxim 2 éves és még mindíg nem szokott le. Nekik ez valami boldogság vagy nemtudom. Én hagyom, nem igazán zavar.
2013. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(Előbbi vászoló)

Hát akkor ott te rontottál el valamit mert ha tényleg elfordulsz tőle (MINDÍG!!!) amikor ugrál és nagyjából semmibe veszed akkor leszokik. Erre példa hogy nekem an egy Labrador Retriverem és én 3éves korában szoktattam le az ugrálásról. Próbáld ki, hatásos :P

(kezdetben színlelheted hogy elméssz távol maradsz tőle egy olyan 15 percet majd visszajössz elfordulsz tőle magvárod hogy lecsillapodjon és adsz neki egy jutalomfalatot majd megdícséred... ezt ha sokszor eljátszod akkor beválik. Majd kérőbb kehet úgy hogy hazaérsz és csak elfordulsz.)

2013. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!