Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának hogy kell viselke...

Egy kutyának hogy kell viselkednie ha a gazdája megfogja a torkát?

Figyelt kérdés
Három kutyám van,kettő semmit sem szól ha megfogom a torkát az egyik (a legfiatalabb) viszont morog, de nem harap.(és nem mindig morog)

2012. okt. 26. 17:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól nevelt kutyának hagynia kell, hogy a gazda bárhol megfogja, megtapogassa. Ahol ez nem így működik, ott rangsorproblémák vannak, vagyis a kutya tiszteletlenségnek veszi, amit a csinálsz.
2012. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Csivibaba ***** válasza:
Bocs, de ezt nem értem... Miért, hogyan fogod meg a torkát??
2012. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A kutyának szemből fogom meg a torkát egy kézzel mintha megfojtanám, csak persze nem fojtom meg, és hogy miért?Egyszer így jött ki és rám morgott,kipróbáltam a többinél is ,de azok nem.

De nem is vicsorog csak túráztatja magát...

2012. okt. 26. 18:05
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
ez mire jó?
2012. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Olvass!....
2012. okt. 26. 19:19
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam az enyémmel, még akkor is megadja magát, ha "megharapom". :) Persze nem erősen, épphogy a fogam hozzáér a bőréhez.Ez amolyan "teszt", hogy hogyan reagál a kutya.Az enyém rögtön hanyatt veti magát, de ismerek olyan kutyát, amit még leteperni sem lehet. :/

A morgósnál erősítsd meg a falkavezér szerepedet, mert szemtelen lesz.

2012. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan kéne viselnie, reakció nélkül. A tiéd pofátlanságnak veszi, ami azt jelenti, hogy rangsorbeli problémáitok vannak. Vagy történt valami trauma a nyaka táján, ami miatt jobban félti, de ez sem ok arra, hogy morogjon érte, csak akkor másképp (is) kell megközelíteni a problémát.
2012. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A másik kettő semmit nem csinál.

Mondjuk nem tudom mi lehet, mert ha mérgesebben rászólok akkor ő is egyből hanyatt vágja magát, de erre a nyakas dologra morog...

2012. okt. 26. 20:59
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor szólj rá, ha morog :)
2012. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szituáció kellene ahhoz, hogy durván megfogjam a kutyám torkát...nyilván nem úgy értitek, hogy meg is szorítjátok, de nekem ez akkor is olyan... ijesztő és brutális.

Nem hiszem el, hogy másképp nem lehet tekintélyt és tiszteletet elérni a kutyátoknál.

2012. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!