Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatok van?

Milyen kutyatok van?

Figyelt kérdés

Milyen fajta? Hogy hivjak? Menyit foglalkoztok vele? Legjobb/ legviccesebb elmenyetek vele?

Elore is koszi :-)



2013. febr. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Német juhász.Lány,Ginának hívják.Naponta viszem sétálni,mindennap játszom vele.Legviccesebb élményem vele? Van egy macskám Dixxie,és hát a kutyámat nem nagyon szereti,mindig megpofozza:D És szokták egymást kergetni az udvarban.Elég vicces,h a macska kergeti a kutyát:D Egyébként imádom a kutyámat,nekem ő már olyan mintha ember lenne,nem pedig kutya:D
2013. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy 6 éves labrador szuka és egy 4 éves amstaff szuka. Labrador neve: Bobi amstaff neve: Lüszi. Naponta séták, játék velük, hétvégente szellemi foglalkozás. A legviccesebb dolog az amstaffal történt, amikor elvittem nyáron szaladgálni egy uszoda mögé ahol éppen automata öntözővel locsolták a pázsitot. Amikor odaértünk nem volt még bekapcsolva, de hirtelen bekapcsolt. a kutyám egyből oda, és elkezdett rohangálni a vízsugárban, tiszta poc volt, de nem bánta. Hát egy óra múlva tudtam csak megfogni, nem hallgatott senkire, pedig máskor mindig behívható. Hát nagyjából ennyi. Meg volt hogy este sötétben szabadon volt, és mivel sötétszínű nem látszódott hogy merre van, aztán ott kerestem. Hát ezen már most igy utólag nevetek, de akkor ideges voltam.
2013. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Nekem is 2 van es ma olyanok mintha emberek lennenek. Aze azt jo lehet nezni az ablakbol h egy macska kergeti a nagy nemetjuhaszt :-)

Egyszer az en kutyam is elszaladt az erdobe, nagyon megijedtem, csak ordibaltam a nevet azta egy ember mondta h latta lejebb a kutyamat, en meg rohantam erte... en is ngyon ideges voltam, de aze mostmar vicces:-) Lehet h a te kutyad nem is tunt el, vegig mogotted allt, csak sokkot kaptal h uristen hol a kutya es eszre se vetted :-). Az jo lett volna :-)

2013. febr. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!