Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Amerikai Bulldog az...

Egy Amerikai Bulldog az erősebb, vagy egy Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, nincs semmi hátsószándékom! Senki ne értsen félre.


Üdv.: Péter



2013. febr. 12. 13:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Eressz össze kettőt és megtudod.

Tiszta dedós ez a "kiazerősebb".

2013. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem kell provokálni, csak kíváncsiságból kérdeztem..
2013. febr. 12. 13:04
 3/38 anonim ***** válasza:

Miben erősebb? ..


Valószínű egyébként hogy az ambull bár elfogult vagyok a témában, de az egyik 55-60kiló a másik meg 35-40. Az egyik munka kutya a másik hát igazából csak show kutya mert sose használták semmire ha jól tudom.


Ha mindkét fajtánál a legedzettebet vesszük.

Akkor verekedésben lehet esélye a staffnak de csak akkor ha könnyebb és agilisebb mint ellenfele. Ha a staff nehezebbek közé tartozik akkor esélye nincs.


Súlyhúzásban meg egyértelműen az ambullok, de csak azért mert nehezebbek. az a 15-20 kiló plusz izom nagyon sokat számít.

2013. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés nem merül fel valakiben hátsószándék nélkül!!!
2013. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nincs hátsó szándékom te idióta, már megbocsáss!

Sok díszhuszárának van mostanában sztafija' és ezek a menőzéses dolgok, ilyen erős, olyan erős stb.


Ezek miatt is kérdeztem te........

2013. febr. 12. 13:20
 6/38 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, írtam annyira kulturált mondom, hogy ne írjon valaki ilyen választ:


"CSAK KÍVÁNCSISÁGBÓL kérdezem, NINCS SEMMI HÁTSÓSZÁNDÉKOM! SENKI NE ÉRTSEN FÉLRE. "

2013. febr. 12. 13:27
 7/38 anonim ***** válasza:
Igen..divatkutya lett a staff-pit sajnos. Ráadásul nem is magáért a kutyáért veszik, hanem, mert "harcikutya" .Nemrég láttam buszból két ifjú embernél két kölyköt. Éppen szembeállították a kicsiket és hátulról lökdösték őket, hátha egymásnak esnek..Szomorú:((
2013. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 MrHard ***** válasza:
48%

Diesel23-al azért annyiban vitatkoznék, hogy a Staffik nem show-kutyák! Ugyanolyan széles körű a használhatóságuk, mint az Amerikai Bulldognak! Használják őket vadászatra, személyvédelemre, különböző sportokra, családi kedvencnek, rendőrségen, kutyaviadalra (sajnos) stb... Mi az, amiben az Ambull használhatóbb???!!!

Valószínűleg az Amerikai Bulldog erősebb, hiszen a két fajta között van kb. 20 kg különbség, de a Staffi sokkal szeretni valóbb és kezelhetőbb kutya, mint az Ambull (Tapasztalat)!

2013. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Direkt odaírtam hogy TUDTOMMAL nem használják semmire. :)


Azzal hogy kezelhetőbb nem vitatkozom. Azzal hogy szeretni valóbb már tudnék.. de nem fogok. Az hogy egy kutya mennyire "szeretni való" nem fajta függő.

2013. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy tényleg kíváncsiságból kérdezte. Pl nekem 2 kutyám van, mindkettő munkakutya és őrző-védő. Direkt nem írom le, milyen fajta, de nem staffi és nem pitt. Mégis olyan szinten már én is elgondolkodtam, hogy ettől meg attól a fajtától erősebb-e, hogy ha pl nekimenne egy x fajtájú, akkor vajon hogyan tudná megvédeni magát. Pl...De ez ugyebár természettől is függ, stb. Nyilván nem direkt próbálnám ki és mentsen Isten, hogy ilyen valaha történjen, dehát simán előfordulhat, hogy egy olyan kutyával akadunk össze, aki agresszív.

Mellesleg a staffik és az amerikai bulldogok is nagy kedvenceim.

2013. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!