Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a furminátor mánia?

Mi ez a furminátor mánia?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés napi szinten felmerül, mi olyan nagy szám egy sűrű fogú kefében?

Ráadásul amennyibe kerül ehhez képest...



2013. febr. 12. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld ki és megtudod! :)
2013. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer használtam, úgy tönkretette a kutyám szőrét, hogy azóta csak a macskán merem alkalmazni. Annak a szőrére valóban jó.
2013. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Akkor valószínűleg nem jól használtad. Túl erősen, és/vagy túl sokáig... úgy értem egy fésülés alkalmával... vagy túl gyakran....
2013. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon túl van árazva, szerintem valakinek megérné olcsóbban piacra dobnia.
2013. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer használtam úgy, ahogy a bemutató videóban látható. Pont arra teljesen alkalmatlan volt amire hirdetik: a levedlett aljszőrt nem szedte ki. Fizikai képtelenség is lenne kiszedni, hiszen a pár milliméter hosszú pengéi nem érnek le a sok centiméter vastag bunda alsóbb rétegeibe. Szóval miután a fedőszőrt teljesen tönkretette, összetörte, begöndörítette mit az olló a díszítő szalagot, utána még két vödör aljszőrt kifésültem a hagyományos hosszú fogú ritka fésűvel. Ráadásul a normál fésűvel egy húzásra tízszer annyi szőr kijött. Tízezer forintos szopás... Utána két hónapig nem mertem kiállításra nevezni. Szőrminőségtől függ a dolog, mert van amivel működik.
2013. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egy ilyen jellegűvel nem ugyanazt lehet elérni?

Meg mi az hogy tönkreteszi a szőrét?

[link]

2013. febr. 12. 23:38
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Nj-m van. Nem rajzos. Durva fedőszőr és rengeteg aljszőr minden évszakban. Kaptam kipróbálásra egyszer furminátort. Eredetit. Már a hangja sem tetszett, sercegett a szőrön. Szépen levágta a fedőszőr egy részét, alulra meg nem is jutott el a fogazat. Maradtam a dupla soros, forgó tüskéjű gereblyénél.

Biztosan vannak, akik használják eredményesen.

2013. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező...nem sűrű fogú kefe. Egyszerűen egy bizonyos formára tervezett pengék sora.
2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kutyámnak nincs aljszőre, így csak a cicáimon használom. A furminátor számomra egy megváltás! Amióte rendszeresen használom, végre nincs annyi szőr a fotelban és a szőnyegen, nincs szőr a ruháimon, a kajámban... Imádom.
2013. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem rövidszőrű kutyám van. Mióta furminatorozok, már nem ömlik belőle a szőr,csak hullik neki. Vedléskor veszem a legnagyobb hasznát,bár az azért erős túlzás,hogy 90%-os a szőrhullás csökkenése. Nem rossz,de annyi pénzt nem ér,amennyiért árulják.
2013. febr. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!