Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy kutyát. Az baj ha...

Vettem egy kutyát. Az baj ha más kutyáról maradt rá a nyakörv, póráz, szájkosár, kutyaház? Nem fogja stresszelni a kutyát, hogy más kutya szagát érzi rajt?

Figyelt kérdés
Köszi!
2013. febr. 13. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
de
2013. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Mosd ki szódabikarbónás-ecetes vízzel.
2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a fontos hogy az elso talalkozasakor ezekkel a targyakkal olyan helyzetet teremts, hogy valami pozitiv dolog tortenjen vele. Simogasd egy picit a porazzal, utana dicserd meg es rakd ra. Ugyanez a szajkosarral, es utana vidd setalni. Ha sikerul pozitiv asszociaciot letrehozni akkor nem fogja erdekelni, mert ha megerzi a "masik kutya" (szajkosar, nyakorv) szagat akkor arra fog gondolni hogy valami jo fog tortenni vele.


Ha viszont ezt elb*szod akkor nagyon nehez lesz kiirtani belole a rossz elso elmenyt es utalni fogja a cuccokat.

2013. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy foglalkozna vele. Kutyasuliban például a sulinak van több hosszú póráza, és azt használja,akinek szüksége van rá órán. Elég sok kutyára rá lettek már téve, és a kutyák nem foglalkoztak vele egyáltalán, hogy most milyen szaga van, nem stresszeltek emiatt. Sőt szájkosár is van, ami több kutyán is volt már, bár az zavarni szokta a kutyákat, de nem a szag miatt. Szerintem nyugodtan használd.
2013. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan miért stresszelné?Vélhetőleg furcsa neki,hogy csak szagot érez ,a kutyát nem látja.Egy pár nap után az ő szaga elnyomja az előző szagot.Az én nyakörvemet a harmadik kutya koptatja soha nem volt vele gondom,meg sem fordult a fejemben ilyen képtelenség.már bocsi.
2013. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
első és a harmadik az írja ,hogy igen, ti meg nem akkor most mi van ?
2013. febr. 13. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
a szag nem fogja stresszelni, viszont kérdés, hogy hogyan ment el az előző kutya? ha fennáll a gyanú, hogy beteg volt, akkor mindenképpen fertőtlenítsd a holmijait mielőtt egy kölyköt raknál a helyére. ha atkás vagy bolhás lehetett, akkor dettó.
2013. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

A kutyát abszolúte nem érdekli, honnan és kitől maradt rá a felszerelés.

Érzi rajta a másik szagát, nyugtázza de nem érdekli.

2013. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy kicsit kiveretném slaggal meg tennék bele egy kis mosószert de am. az én kutyám is ilyen helyzetben lesz és én ezt fogom tenni !! :)
2013. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!