Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarja az egyik családta...

Miért akarja az egyik családtagot meghágni?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 hónapos szuka pumim, akinek legújabb szokása hogy megpróbálja meghágni az egyik családtag lábát. Senki másét csak az övét... Miért van ez?
2007. szept. 10. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy szukánál elég fura!

Még ha kan lenne.

De hát bármi előfordulhat! Lehet, hogy valamiért különösen szereti azt a családtagot, vagy "szaga" tetszik neki.

A kutyák az emebrcsaládot, ahol élnek a falkájuknak tekintik.

2007. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekünk van egy 9 hónapos tacsi-foxi keverék kutyusunk, az is ezt csinálja kiskora óta, pedig az is szuka. De ő mindenkinek a lábával szívesen szexel. Hülye egy szokás, de nem ártalmas, nem nagyon lehet vele csinálni semmit. Állítólag a kutyánk anyja is ezt csinálta, arra azt mondták, azért, mert fiú kutyákkal nőtt fel, és azoktól tanulta, de hát a miénk már nem kutyák között nőtt fel, szóval nem tudom, hogy ő kitől tanulta, ha egyhónapos kora óta nálunk van. De szerintem ez jó érzés neki.
2007. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
ez egy rossz szokás a szuka kutyusnál, de csak akkor, ha fiatal korában kan kutya közelében élt.Ilyenkor egy egyszerű játéknak fogja fel és néha ő is viszonozza a "gesztust"
2007. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a dominanciáját fejezi ki ezzel még akkor is ha lány! nem szex!!! kutyáknál ilyen nincs! szaporodás van.
2007. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ezek egyáltalán nem igazak amiket írtatok. helló. ébresztő. ez nem játék és nem vicces hanem komoly dolog. a kutya ha vkinek a lábát hágja v csak ilyen mozdulatot tesz embereken akkor keményen rá kell szólni és nem hagyni meg nevetni rajta mert ez részéről próbatétel felétek. ezzel azt jelzi hogy nem tekinti magasrangúnak a felet tehát nem parancsol neki és ő nem fog rá hallgatni. velem egyszer nem próbálta meg mert érezte h én vagyok a falkavezér pedig lány vagyok a párommal 2* próbálkozott de elég keményen le lett állítva azóta nem pedig már eltelt egy pár hónap.ne hagyjátok mert így csak elkanászodik és nem fog szótfogadni
2007. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!