Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának a gomba árt de az a...

Kutyának a gomba árt de az a gomba amit veszünk a boltból ez a fehér meg ami, kint az udvaron terem ez a barnás?

Figyelt kérdés
nah szóval ezek ártanak a kutyának??
2013. febr. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
a kuyáknak nagyon erős a gyomorsavuk! bármilyen gonbát adhatsz neki csiperke , galóca stb. nem árt az semmit neki. szerintem. :)
2013. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a gomba az egyik legnehezebben emészthető étel a kutya számára.
2013. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
...ahogyan az ember számára is :) Ugyanannyira emészti meg kb, mint mi, nyugodtan adhatsz neki (nyilván olyat, ami emberre sem káros), semmi baja nem lesz (viszont ha számolod a kajáját, a gombát simán kihagyhatod a számításból mert szinte semmit nem hasznosít belőle).
2013. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát az én kutyusom előszeretettel ette kiskorába a nem ehető gombákat is, annak ellenére, hogy folyamatosan leszedtem, figyeltem, hogy az udvar gombamentes legyen... ennek ellenére sikerült neki enni párat.

Szerencsére nem lett semmi baja tőle. De azért ne etesd inkább vele :D

2013. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. febr. 14. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!