Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jol all egy feher...

Tigberra kérdése:

Szerintetek jol all egy feher kutyuskanak egy barnas ruhacska? (kep lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 29. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek adnál rá a nyári 30-35 fokban ruhát?
2011. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, és nincs szüksége semmilyen ruhácskára, öltöztess játékbabákat.
2011. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért kell rá ruha??? most komolyan....
2011. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
65%
szerintem nem... mert egy kutyát nem kell felöltöztetni... nem is értem miért kell szegény állatokat nevetségessé tenni. Ha a télre gondolsz, régen a kutyák "ruha" nélkül mászkáltak és mégsem lett semmi bajuk. Szörnyű, hogy az emberek mennyi hülyeséget kitalálnak unalmukban.
2011. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

:)

Kérdező,cuki Vagy,meg a kutyád is,remélem nem tépnek itt szét:) Szerintem se adj ruhácskát a kutyuskára,jobban néz így ki!

2011. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy b.aszod...ruhácska,kutyuska,jól áll-e neki?

Keress fel egy pszichológust!!!

2011. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem! Nem kell a cukcsi-mukcsi kutyulira rucika! Azért van neki szőrcsikéje...

(Remélem, így érthető volt.)

2011. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
baszod te örülnél ha 30 fokban télikabátot kapnál?? ember gondolkozz!!!miért van a szőre???
2011. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úristen!!!!!! hogy lehet ilyet kitalálni 40° ruha a kutyára ez nem semmi. Hogy jutott ez eszedbe??? Szerintem ez az állat kínzás határát súrolja most gondold el milyen érzés lenne ha valaki rád adna nyáron egy bundakabátot + még ruhácskát kíváncsi lennék hogy éreznéd magad különben ha tél lenne akkor is felesleges lenne öltöztetni hiszen ott van a bundája. Különben is nyáron nedves rongyot

(vagy van erre a célra hűtő folyadék amit rácsatolnak a kutyára egy fajta hám ez inkább a kocsiba szállításkor ajánlott ne olyan folyadék ra gondolj amit a fagyasztóban kell tárolni) kötnek a kutya nyakába hogy fel ne forjon az agyvize nem öltöztetik vagy vidd el úszni, fürdesd meg

2011. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Se télen, se nyáron nem kell neki ruha, mert van szőre, Ruha az embernek kell, nem a kutyának. Te elmebeteg idióta!
2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!