Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát vacsora után hány...

A kutyát vacsora után hány órával kellene levinnem pisilni? Két -három óra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy befejezte a vacsit, max. Rá fel óra
2013. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
78%
Ha nem futtatod, csak sétálsz vele egy kisebb kört, hogy pisiljen, akkor elég várni fél órát-órát
2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen, nem is gondoltam volna, hogy ennyi idő elég.
2013. febr. 13. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagytestű, én többet (2-3 órát) várnék, de lehet, hogy én vagyok túl óvatos. Német dogos ismerősöm mesélte, hogy a kutyájának az egyik tesója üres gyomorral kapott gyomorcsavart, el is pusztult:S Ha kisebb testű, akkor valóban elég lehet egy óra.
2013. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kutyától is függ. Az enyém mindig séta után éhezik meg.
2013. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát két órát vártam, és nem kellett pisilnie... VAn ilyen, hogy vacsora (száraztáp plusz kevés vizet ivott )után nem kell pisilnie..?
2013. febr. 13. 22:55
 7/12 anonim válasza:

Mennyi idős a kutyád?

Ha kiskutya, akkor még nem alakult ki nála egy megszokott rendszer, és még nem tudja szabályozni hogy pont akkor jöjjön az inger amikor lent vagytok. Amíg kicsi úgyis többször le kell vinni 1 nap. Mondjuk úgy 4x. Enni sem egyszer kell adni.

Aztán lassacskán ki kell alakítani egy rendszert ami neki, és neked is jó. Evés terén is napi 1-re kell beállni vmikor délután. Nagyobb korában elég kétszer levinni, de persze nem fog tiltakozni ha többször viszed. A lényeg hogy legyen két viszonylag pontos, fix időpont.

Kaja előtt, vagy után, majd kialakul. Mi emberek sem megyünk a wc-re ebéd után 1-2 órával hogy kirakjuk :)

2013. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az esti nagy séta 17-19 óra között van, ezután kap enni. Majd olyan 22 órakor viszem le még egy pisire, de akkor általában már nem sétálunk. Lemegyünk, pisil, és megyünk is föl, aztán irány az ágy :)
2013. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mindig az esti séta után etetem.
2013. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cesar Millan: Hogyan neveljünk tökéletes kutyát c. könyv alapján: 5-30 perc
2013. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!