Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb kutya elkezd vonyítani ha elmegy 1 mentő/rendőrautó/tűzoltó az utcánn?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az éles hang bántja a fülét az enyém a famili frost -os autó hangját kimondottan rühelli akkor nagyon sir...
2009. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
a mi kutyánk imádja. főleg a mentőt. amikor meghallja, és mi is meghalljuk, akkor elkezd vonyítani, erre mi elkezdjük, h: -Csipi, mondjad!-, és rendesen vonyít, mint a farkasok a filmekben. aztán le se lehet lőni :) ilyenkor mindig megdícsérjük. sztem ezzel csak produkálja magát. és látja, hogy ez nekünk tetszik. mi is vonyítunk vele :) ha olyan nagy baja lenne vele, akkor elbújna az ágy alá...
2009. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtudom de nagyonn érdekes szokás am az én kutyám meg eddig az összes ami volt az mind vonyított minden féle erős hangra..lehet az family frost, mentő rendőr tüzoltó purinás kocsi mindenre..:D
2009. szept. 6. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van és egyiket sem érdeklik az ilyen zajok. De azért csinálják a többiek, mert ez nekik túl erős hang.
2009. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát,attól az erős hangtól még én is legszívesebben vonyítanék!:D
2009. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!