Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyának név?

Talált kutyának név?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja jött először a kapunk elé egy rottweiler. Azt hittük csak a másik kutyánkhoz jött (tüzelt) de ahogy telt az idő nem ment el a többi kutyával. A kapu elé feküdt mindig és ha az eső, ha a hó esett ott volt. Mivel nekünk van kutyánk nem szerettük volna befogadni, kerestünk neki gazdát nagy nehezen. Kocsival vittük el,mert a város másik végére kellett vinni...Reggelre újból itt volt a kapu előtt.. Úgynézki kinézte magának a házat,hogy ő itt akar lakni..:/ Ezért úgy döntöttünk befogadjuk hiszen ha már ennyire ragazkodik hozzánk és a város másik végéről visszajött....úgyse lehetne innek nagyon elszakítani.

Szerintem előtte már volt gazdija, de kirakták az utcára(szerintem kocsiból mert azokat mindig megkergeti és megugatja) Onnan is gondolom hogy volt előtte valakije, mert elég emberbarát és hallgat a vezényszavakra. Egyébként fiú, és nagyon jámbor. Ahogy közeledünk felé hanyat vágja magát egy kis simogatásért.


Azért is írtam le a rövid kis történetét, hogy ezek alapján valami ötlet? én ezekbe nem vagyok olyan jó, de valami olyanra gondoltam ami ezek alapján illik hozz pl: Kóbor, Radar, Mázli stb..

Az ötleteket előre is köszönöm:)



2013. febr. 14. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Chipet néztetek már benne? Egyébként is el kell vinni mindenképp dokihoz.
2013. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Wilson
2013. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A Wilson az jó, de nekem valahogy mindig a Számkivetettből a labda jut róla eszembe :D
2013. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az állatorvost már megjártuk és nincs benne chip sajnos.. (szerintem e miatt is rakhatták ki)
2013. febr. 14. 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Én Donkey-nak hívnám, azaz szamárnak, olyan, mint a Shrekben a szamár, kinézte magának az "emberét", makacs és jóindulatú :)
2013. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

sztem mondjuk : ajándék

kincs

meglepi

2013. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 21:05


Pont onnan jutott eszembe valamiért amikor a kérdést elolvastam :D

2013. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nevezzétek el annak, amilyen névnap volt akkor.
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De jó ötlet már... És ha pont mit tudom én Tünde nap volt? Egy kan rottinak?? Ne nevettess már! A Mázlit én biztos nem adnám egy kan rottinak... valami "emberesebb" kellene. A Radar tetszik.
2013. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én is valami "emberesebb" felé hajlok ezeket csak ötletnek mondtam, hogy ilyen jellegűre gondolok.. amúgy ez tegnap történt, akkor meg ella és linda névnap volt. Azért pl a Lindát valahogy nem adnám neki..:DDD
2013. febr. 14. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!