Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi képről? Szerintem hihetetlenül őszinte, és megindító!

Figyelt kérdés

Az előbb találtam Facebook-on. A hideg is kirázott, annyira gyönyörű ez a kép, pedig igazából nincs benne semmi különös, de szerintem csak rá kell nézni, és az embert elfogja valami hihetetlenül jó érzés, és ilyenkor nem érti, hogy miért lettek ezek a fajta kutyák "elmebeteg,ölőgépként" elkönyvelve.. Szóval nektek mi a véleményetek a képről?

[link]


2013. febr. 14. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos és megindító kép.Megmutatja, hogy milyenek valójában a pitbullok, mert nem "ölőgépek" hanem nagyon kedves kutyák csak sajnos az emberek elrontják őket!
2013. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

amelyik ember a kutyát a fajtájáról ítél el az hülye..

szerintem az öreg nénik palotapincsije jobban elmebeteg mint egy pit vagy stafi.. na mind1 lényegtelen mert nem ez a kérdés de szerintem semmi nincs ebben a képben.. van egy kutya aki odabújik a gazdájához..

2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Jaj istenem, ez tényleg olyan szép..:)


(Amúgy aki szeret olvasni, és még nem olvasta, annak ajánlom Nicholas Sparks-Az Őrangyal című könyvét.. Krimi és romantikus, de van benne egy kutya, és olyan gyönyörű a vége pontosan a kutya miatt, hogy érdemes végigolvasni..)


Nagyon tetszik!:)

2013. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

van egy ilyen idézet is: "Nem születtem se gonosznak, se agresszívnek.

KUTYÁNAK születtem...

És mint minden kutya:

olyanná válok, amilyenné az EMBER tesz!"

2013. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ma 22:29 - szerintem azért kicsit több ez, mint "egy kutya odabújik a gazdájához" :) ő egy kutya (nem is akármilyen), aki lehunyt szemmel az állapotos gazdája hasára teszi a fejét :) igaz lehet, hogy csak egy "pillanat kép",bár nekem nem annak tűnik.. :) gyönyörű!
2013. febr. 14. 22:44
 6/13 kira kenzo ***** válasza:
100%
Az akinek nincs vagy nem ismeri ezen oldaláról a piteket az nem értheti ezt a képet. Nekem hatalmas nyugalmat és szeretetet árazt ez a kép. Egyszerűen gyönyörű.
2013. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ellenben a kép közepén a vízjel:

50.000-en a harci kutyákért.

Ezek a kutyák harcra lettek anno tenyésztve, más kérdés hogy a tanult viselkedés túlsúlyba kerülhet a hozott viselkedéssel szemben, és így jó kutya válhat belőlük.

Viszont itt is is nagyon sok kérdést lehet olvasni, amiben mind az szerepel hogy a staff,pit nagyon agresszív domináns más kutyákkal szemben, vagy épp még a gazda ellen is, mit lehet ez ellen tenni.

Ezek a hozott dolgok, ez benne van a genetikájukban.

Elhiszem hogy jó kutyát lehet belőlük nevelni, de nekem akkor is mindig az ugrik be hogy akármilyen helyesek, ezeket az ember tenyésztette ki csak harcra, ez nem tűnik el csak úgy.

A kinézetük is ennek a tükröződése ami meg kifejezetten nem tetszik bennük. Szerintem nem kutyás, hanem csak olyan mint amire ki lettek tenyésztve.

Egyszerű és durva mint amilyennek lennie kellett lenniük a harchoz, és ez a szépség rovására megy.

Ránézek és azt látom amire kitenyésztették, amit közöl a megjelenése és a viselkedése.

Nem véletlen hogy a két ajtós szekrény kopaszok is nagy valószínűséggel valamilyen "agresszív" szakmát űznek, a külsőhöz egyforma belső társul.

Nem kell lepontozni, nekem ez a véleményem támadt a képről.

2013. febr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

7es!


De akkor sem értem, hogy jön ez a képhez... mert ugye kutyaviadalkora lettek tenyésztve ezek a kutyák, vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan, de alapvetően az emberrel szemben akkor is kedvesek voltak, kellett, hogy legyenek... nem az volt a cél, hogy az emberek ellen, hanem, hogy a kutyák ellen vessék be őket... Valahol olvastam is erről, hogy pl. őv munkára nagyon nehéz őket képezni, mert alapvetően az emberekkel barátságosak... Az igazi pitbull legalábbis...

2013. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

8as vagyok:


A rottik is azért vannak le harci kutyázva, mert sokan rosszul nevelik, túlságosan is keményen fogják, nem szocializálják normálisan, stb... Vagy épp elkényeztetik... Pedig ő is "csak" kutya...

2013. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok nekem csak az az egy problémám van, hogy amikor azt olvasom, döntő többségben az ilyen kutyák gazdáitól, hogy az ő kutyája bizony csodás, türelmes, kenyérre lehet kenni,imádja az embereket........és a többi kutyát?????
2013. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!