Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Tudnátok nekem Golden...

FONTOS! Tudnátok nekem Golden retriever kan fajtatiszta kutyákat ajánlani? 15 ezerért lehet találni, egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
15.000ért nem 60-70ezer körül kezdődnek.
2013. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért pont 15 ezerért kell?
2013. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak keverék, agyon szaporított, beteges, ideggyenge goldeneket kapsz 15-30e-ért. Csak ez alatt vagy efölött lehet normális kutyát találni. Ennél olcsóbban menhelyről, fajtamentőktől hozhatsz el egyet, de ha valóban fajtatiszta, garantáltan egészséges, szép, jó idegrendszerű, jó temperamentumú kutyát akarsz, akkor 70-80e-től kell gondolkodnod.
2013. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért kell 15 ezerért körülbelül, mert sajnos csak annyi zsebpénzem van..:) 70-80at mire összeszednék..:S a labradorok és a beaglek is ennyi körül vannak?találtam intertneten 10-15 ezerért fajtatisztát+ meg is lehet látogatni a szüleit a kutyának..szóval akkor ezt hagynom kell.:/
2013. febr. 15. 19:48
 5/24 A kérdező kommentje:
és szüleim is 15 ezerért nehezen engedik meg, nem hogy 70-80ért..:) anyagilag sajnos nem állunk a legjobban, de rosszan sem.:)
2013. febr. 15. 19:52
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bánatni akarlak, de miután megvetted még orvosi ellátásra, ételre, felszerelésre is kell költeni egy kisebb vagyont.
2013. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező oltások, féregtelenítés. bolhátlanítás-csak egy normális élősködők elleni szer kerül 3-4ezerbe.
2013. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

annó első kutyámat diákmunkából vettem 15 éves koromtól dolgoztam és 17 éves voltam mikor megvettem 120 ezer volt de még maradt valamennyim tápra, oltásokra stb... sajnos a jó kutya nem olcsó a diákmunkát meg nem fizetik meg és főleg nyáron tud csak dolgozni az ember mert suli mellett nagyon nehéz.

Szóval nagyon átérzem a helyzeted de 15-40 ezerért nem éri megvenni ezeket a kutyákat mert nagyon necces mit is kap az ember ezért a pénzért

2013. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fajtatiszta, ha van tk. Anélkül azt sem tudod, hogy valóban azok-e a szülők, akiket a szaporító mond. Ne higgy el mindent mindenkitől! Ha a kölyöknek van tk-e, mind a kettő szülőnek megvannak a szükséges szűrései (HD, ED, PRA, szív DCM legalább) és ezt igazolni is tudja a tulaj, a szülők tenyészszemlések, na akkor vidd haza a kiskutyát! Ezek nélkül nagyon is könnyen lehet, hogy 3 éven belül fogsz annyit költeni orvosi kezelésekre, mint amennyiért már két jó kennelből származó kölyköt meg tudtál volna venni.

Ez minden fajtára vonatkozik!


Ha nincs elég pénzed erre, viszont úgy érzed, felelősségteljes és tudatos vagy, tudnál eleget foglalkozni egy kutyával, akkor keresd fel a legközelebbi menhelyet vidd haza azt az ebet, amelyik a leginkább illik hozzád. Úgy is beleszeretsz legalább egy kutyába ott.

2013. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
=// imádom a kutyákat, de sajnos ennyi pénzt nem adhatok ki.nem is gondoltam volna, hogy ennyibe kerül..
2013. febr. 15. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!