Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megtartsam őket...

Szerintetek megtartsam őket vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap született kislány németjuhászomnak 3 picinye.Két kisfiú és egy kislány.A németjuhász apa a barátnőm kutyusa.Úgy egyeztünk meg hogy fele-fele lesz de mondta ha páratlan akkor tartsam meg azt az egyet.Szóval 2 marad.Csak nem tudom tartsam-e meg őket,mert tudom őket etetni,itatni stb..mert van 6 németjuhászom 2 lány 4 fiú és ezekkel együtt 8 lenne.Szívesen megtartanám őket,mert ez a fajta olyan mintha a gyerekeim lennének,meg nem keresek rosszul(ügyvéd vagyok)havi szinten 400-600 ezer ft-t.Szerintetek megtartsam őket?Mert most érdeklődött az ismerősünk hogyha nem kellenek nekem adjam neki oda.Amúgy nagy kertem van és van párom akivel minden nap játszunk a kutyusokkal,sétálni megyünk stb..:) Szerintetek tartsam meg vagy ne?
2009. szept. 7. 15:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
45%
Ha tényleg nagyon szereted őket és van időd gondozni és ha mindegyy már hogy kettővel több vagy kevesebb akkor tartsd meg !
2009. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.MÉG ma elkel döntenem
2009. szept. 7. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire szereted Őket akkor inkább ne szaporíts tovább! Az Ő érdekükben...te is látod hogy a bizonytalanra születnek!
2009. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az összes ivartalanítva volt kivéve ezt a kislány kutyust,de ő is ivartalanítva lesz.:) Meg ha megtartom a kicsiket ők is!!:) Amúgy én foglalkozom velük mert mind a 6-nak van kutyaháza szép fa kutya háza amire a párommal odaszögeltünk rongyot ha rossz idő van ne fázzanak stb.
2009. szept. 7. 16:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyvéd vagy, akkor azt tudnod kell, hogy az Önkományzat szabályozza, hogy hány állat tartható egy házban/lakásban. Biztos nagyon jó gazdija vagy a kutyáknak, de vedd figyelembe, hogy elkobozhatnak tôled akár 6 kutyát is, ha csak 2 tartható nálatok, ezért erre figyelj oda. Kérj rájuk engedélyt, ha meg akarod tartani ôket.
2009. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben én felajánlanám egy felelős gazdinak,hogy ingyen elvihet egy kölyköt. 6 kutyát sem kevés feladat ellátni, hát még 8-at.
2009. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van engedélyem ja és 2000négyzetméteres a kert,jól vannak tartva nem soványok
2009. szept. 7. 16:46
 8/15 A kérdező kommentje:

Nemrég fényképeztem a kutyaházat,3 kutyust a képek megtekinthetőek itt:


[link]

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 7. 16:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Két kölyköt n tarts meg, az nem dupla öröm, hanem dupla gond hidd el. Sokkal jobban járnak a kicsik, ha az egyiket odaadod jó gazdinak és csak egyet tartasz meg. Már így is rengeteg kutyád van, nem beszélve arról, hogy egy kölyköt is nem kis feladat tanítani, szocializálni stb nem hogy kettőt. Az anyjuknak is jobb, ha csak egy kölyköt kell tovább gondoznia.
2009. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik kiskölyköt se tarsd meg, hisz 6 kutyára is elég nehéz egyformán szétosztani a szeretetet,gondoskodást,nem hogy még ugy hogy van két plusz kölyök akiknek szinte tripla annyi szeretetre gondoskodásra figyelemre van szükségük.jobb lenne nekik szerintem ha meggyőződve oda adnád olyan helyre olyan családhoz akik csak rájuk tudnak koncentrálni.
2009. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!