Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megtartsam őket...

Szerintetek megtartsam őket vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap született kislány németjuhászomnak 3 picinye.Két kisfiú és egy kislány.A németjuhász apa a barátnőm kutyusa.Úgy egyeztünk meg hogy fele-fele lesz de mondta ha páratlan akkor tartsam meg azt az egyet.Szóval 2 marad.Csak nem tudom tartsam-e meg őket,mert tudom őket etetni,itatni stb..mert van 6 németjuhászom 2 lány 4 fiú és ezekkel együtt 8 lenne.Szívesen megtartanám őket,mert ez a fajta olyan mintha a gyerekeim lennének,meg nem keresek rosszul(ügyvéd vagyok)havi szinten 400-600 ezer ft-t.Szerintetek megtartsam őket?Mert most érdeklődött az ismerősünk hogyha nem kellenek nekem adjam neki oda.Amúgy nagy kertem van és van párom akivel minden nap játszunk a kutyusokkal,sétálni megyünk stb..:) Szerintetek tartsam meg vagy ne?
2009. szept. 7. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég érdekes ügyvéd lehetsz, ha még helyesen sem tudsz írni...

A kutyákat szerintem ne tartsd meg, már így is jó sok kutyád van, ők mindannyian külön-külön sok törődést igényelnek.

2009. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nálunk 1 szabály van: Itthon nincs ügyvédeskedés..
2009. szept. 8. 05:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez az ügyvédes duma... 1. Egy ügyvéd nem írkál ilyen hülye kérdéseket 2. Egy ügyvéd nem kérkedik azzal, hogy mennyit keres 3. Egy ügyvéd szerintem felelősségteljesebb annál, hogy szaporítson.


Kamukérdés (de nagyon)

2009. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kölyköknek keress egy felelősségteljes, jó gazdit. Nevüket, címüket, telefonszámukat ír le (örökbefogadási szerződés), kösd ki, hogy bármikor látogathatod őket, és ha van szuka az alomban, ivartalanítási kötelezettséggel add oda (még az első tüzelés előtt!).

Nem értem, hogy ha a többi állatod ivartalanítva van, akkor miért elletted le ezt a szukát...

A 6 kutya se kevés, hát még nyolc, szerintem ennyi kutyával nem lehet eleget foglalkozni mindegyikkel személyesen, egyenként.

2009. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tuti kamukérdés. Már ne haragudj, de több helyesírási hibával írsz, mint egy általános iskolás gyerek. Ha tényleg ügyvéd vagy, akkor elég szomorú hogy írni sem tudsz. A helyesírás nem úgy megy, hogy a munkahelyeden helyesen írsz itthon meg kikapcsolsz. Aki tud az mindig igyekszik helyesen írni.
2009. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!