Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutya hogy bírja az...

Havanese kutya hogy bírja az egyedüllétet a lakásban?

Figyelt kérdés
Kiskutyám lesz, de nem kertes házban lakok. Soha nem volt még kutyám, így tapasztalatlan vagyok e téren. Havanese kutyát szeretnék mert az kicsi, és barátságos. Tudom hogy a szőre kényes. Nem tudom hogy bírná az egyedüllétet ha nem vagyok otthon, ha még kicsi sok mindent megrág?
2013. febr. 16. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van a családban egy Havanese (nem az enyém) és jól elvan a lakásban egész nap. Nem szed szét semmit. Nagyon játékos, így kell neki sok játék. Iszonyat jófej kutya, nagyon szeretem :) A szőre nem különösebben kényes.
2013. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Június körül szeretném ha hozzám kerülne. Amíg kicsike nem kellene egyedül lennie, és jobban megtanulná hogy legyen szobatiszta. Mennyi mozgás igényre van szüksége ennek a kutyusnak?
2013. febr. 16. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Míg kicsi mindenképpen otthon kell vele lenni, hogy megtanulja a szobatisztaságot, és hogy mit szabad és mit. Aztán fokozatosan hozzászoktatni az egyedül léthez. Mondjuk az biztosan nem előny ha egész nap kell egyedül lennie, de szerintem egy 8 órás munkaidőt kibír egyedül. Nekünk nem havanese van, ritkábban van egyedül, de volt hogy 9 és fél órát volt egyedül, (muszáj volt nem tudtuk máshogy megoldani)és semmi rosszaságot nem csinált, ekkor már szoba tiszta is volt, és semmi baleset sem történt. Ha normálisan van nevelve, nem fogja lebontani a házat míg egyedül van. :)
2013. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!