Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtanítani a...

Hogyan tudnám megtanítani a kutyámnak, hogy ne reagáljon a kerítéseken belüli kutyák őrjöngésére?

Figyelt kérdés

Gondolom, nem vagyok egyedül a problémával, hogy kertes házas övezetben a kerítéseken belül szépen sorban kezdenek ugatni és kerítést döngetni a kutyák, mikor elhaladunk előttük a blökimmel.

Hogyan tudnám megtanítani arra a kutyusom, hogy ne ugasson vissza, és ne próbáljon a kerítésekhez menni visszabalhézni a kezem kitépése árán is? :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 16. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen vezesd el és tiltsd az őrjöngést! Mi is ezen munkálkodunk! Esetleg kajával vezesd el, de az úgyse fog menni!

Nem tudom mekkora a kutya, de ha lehet, akkor tegyél rá fojtót és egy határozott rántással vezesd tovább, illetve lehetőleg ne közvetlenül a kerítés mellett vidd!

2013. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Az jutott még eszembe, amit egy kiképző javasolt nekünk: pórázfegyelem. Ha nem tudod mi az, akkor írj privátban kérlek, mert ha nem muszáj nem írom le :)

2013. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!