Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tetszenek a yorkik. Más...

Nem tetszenek a yorkik. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Persze.

És olyan is van akinek a labi, a collie, a border, a vizsla, az agár, a kelpie, a mudi, a bichon stb nem tetszik. Ennyi. Nem vagyunk egyformák.

2013. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván minden fajtának megvannak a kedvelői és a nem kedvelői.
2013. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Egy standardnek megfelelő,minőségi példánnyal semmi baj nincs,amely még esetleg kutyaként is van nevelve.Az elkényeztetett,elkapatott,szaporítós kis szerencsétlen kutyákat én sem kedvelem,sajnálom csak,hogy nekik ez jutott,hülye gazda,meg rossz hely...
2013. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nekem se tetszenek, mennyivel aranyosabb egy kis tacsi, vagy tacsi keverék, vagy bármilyen más kutya, akinek van arca, valami egyénisége. A másik amitől falra mászok a bichon. nem értem miért pont ezek lettek a divatkutyák.
2013. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Neked nem tetszik, van akinek igen. Nekem pl. nem tetszenek a tacskók az előttem válaszolónak igen...ízlések és pofonok.
2013. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amíg nem lettek divatkutyák,és nem mindenhol őket láttam addig tetszettek.

Régen yorkik nem voltak ilyenek mint most,pár évvel ezelőtt tök normális idegrendszerű kutyák voltak,alig volt 1-2 a környékünkön de nagyon jó fejek voltak.

Most meg..

Minden sarkon belefutok egybe aki acsarog,visít,remeg,fél,agresszív stb.

Ha nem lennének így túltenyésztve,meg szaporítva akkor jó kutyák lennének amúgy.

2013. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én azért sem szeretem a yorkikat mert mindig a felelőtlen, kényes, beképzelt lányoknak van ilyen kutyájuk, akik kedvencükről szinte mindennap raknak fel képeket.

2013. febr. 17. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Ezért ne a fajtát utáld!

Mellesleg megsúgom: van egy ismerősöm, ugyanezt csinálja az angol bulldogjával.

2013. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy egy kutyafajtáról alakítottál ki rossz képet az idióta gazdák miatt...

Nekem törpe uszkárom van, és ő is hasonlóan meg van bélyegezve, pedig nagyon jó kutya. Behívható, póráz nélkül sétáltatható, jól kijön más kutyákkal, még a nagyokkal is.

2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"vagy bármilyen más kutya, akinek van arca, valami egyénisége."


Most erre írjam azt, hogy az egyéniség már ránézésre is jobban megvan egy yorkiban mint egy tacsiban?:))


És akkor még nem beszéltünk arról, hogy mennyire okos és tanulékony kutyák.


Egy yorki kisebb eséllyel fog bokán kapni, mint egy tacskó, ráadásul a tanítása is sokkal könnyebb!


Nem hiszed? Akkor légyszíves vedd le a szemellenződ, és ne csak a tv-ből, meg a facebokról "művelődj"!!

2013. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!