Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megtanítani a...

Hogy tudom megtanítani a kutyámnak, ha lepuffantom hanyatt dobja magát?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hempergést már tudja a kutya, akkor könnyebb dolgod lesz. Fektesd le és jutalomfalat segítségével vezesd meg a kutyát, hogy először oldalra, majd a hátára forduljon. Persze közben nagyon gyakran kapja a megerősítést, jutalmat. Mikor már a kívánt pozícióban van, akkor legyen egy nagy öröm és extra jutalom. Ha jól csinálod, pár nap alatt kész lesz a trükk.
2013. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap odáig jutottunk hogy lefekszik oldalt dől és aztán hosszabb rövidebb idő alatt hanyatt fekszik. De olyan lassan mint egy reumás csiga :) Fel lehet ez gyorsítani vagy elrontottam és kezdhetem elölről? Vasárnapra kéne.
2013. febr. 18. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már biztosan tudja, csak lassú, akkor pörgesd fel. Add neki gyorsabban a jutalomfalatot, így ha gyorsabban csinálja, gyorsabban kapja, vagy gyakoroljátok játék közben, etetés előtt, vagy bármikor amikor izgatottabb, motiváltabb a kutya.
2013. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_I9RiwrqIZk


itt van róla egy rövid bemutató videó

2013. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!